Znojmo Foundation : 1953 |
Městský stadion Horním parku Sokolska Znojmo Stadium Capacity 8000 People |
Time | Status | Home | Score | Away | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czech Republic - Cup ( Cup ) | |||||||
28/07/2024 18:30 | CANC | Sokol Tasovice | - | Znojmo | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
17/07/2024 19:00 | CANC | Kolín | - | Znojmo | |||
10/07/2024 18:00 | CANC | Táborsko | - | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
14/06/2024 18:30 | FT | Znojmo | 2-1 | Hodonín | |||
08/06/2024 18:00 | FT | Frýdek-Místek | 1-3 | Znojmo | |||
01/06/2024 18:00 | FT | Znojmo | 3-0 | Frýdlant | |||
25/05/2024 11:15 | FT | Třinec | 2-1 | Znojmo | |||
22/05/2024 18:00 | FT | Znojmo | 4-0 | Uničov | |||
18/05/2024 11:30 | FT | Znojmo | 0-2 | Baník Ostrava II | |||
11/05/2024 17:30 | FT | Uherský Brod | 2-2 | Znojmo | |||
05/05/2024 12:00 | FT | Viktoria Otrokovice | 2-1 | Znojmo | |||
01/05/2024 11:15 | FT | Karviná II | 5-1 | Znojmo | |||
28/04/2024 16:00 | FT | Znojmo | 1-1 | Blansko | |||
19/04/2024 19:00 | FT | Hranice | 1-2 | Znojmo | |||
14/04/2024 16:00 | FT | Znojmo | 4-0 | Tatran Bohunice | |||
06/04/2024 16:30 | FT | Start Brno | 1-3 | Znojmo | |||
31/03/2024 16:00 | FT | Znojmo | 2-1 | Hlučín | |||
24/03/2024 12:30 | FT | Zlín II | 1-0 | Znojmo | |||
17/03/2024 16:00 | FT | Znojmo | 2-0 | Slovan Rosice | |||
10/03/2024 12:15 | FT | Slovácko II | 0-0 | Znojmo | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | FT | Znojmo | 4-0 | Stará Říše | |||
10/02/2024 13:00 | FT | Sokol Tasovice | 2-4 | Znojmo | |||
07/02/2024 13:00 | FT | Vysočina Jihlava | 2-1 | Znojmo | |||
03/02/2024 18:00 | FT | České Budějovice II | 2-4 | Znojmo | |||
24/01/2024 13:00 | FT | Táborsko | 1-0 | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
19/11/2023 15:30 | FT | Znojmo | 0-3 | Karviná II | |||
11/11/2023 16:00 | FT | Hodonín | 0-1 | Znojmo | |||
03/11/2023 16:30 | FT | Znojmo | 1-0 | Frýdek-Místek | |||
28/10/2023 15:30 | FT | Frýdlant | 0-2 | Znojmo | |||
20/10/2023 15:30 | FT | Znojmo | 2-1 | Třinec | |||
15/10/2023 11:15 | FT | Baník Ostrava II | 1-1 | Znojmo | |||
08/10/2023 16:00 | FT | Znojmo | 2-1 | Uherský Brod | |||
29/09/2023 16:00 | FT | Znojmo | 4-1 | Viktoria Otrokovice | |||
23/09/2023 16:30 | FT | Blansko | 3-2 | Znojmo | |||
17/09/2023 16:30 | FT | Znojmo | 3-0 | Hranice | |||
13/09/2023 17:00 | FT | Uničov | 1-2 | Znojmo | |||
09/09/2023 11:15 | FT | Tatran Bohunice | 2-1 | Znojmo | |||
Czech Republic - Cup ( Cup ) | |||||||
05/09/2023 18:00 | FT | Znojmo | 2-4 | Prostějov | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
01/09/2023 18:00 | FT | Znojmo | 2-3 | Start Brno | |||
25/08/2023 19:00 | FT | Hlučín | 2-2 | Znojmo | |||
19/08/2023 17:30 | FT | Znojmo | 2-2 | Zlín II | |||
Czech Republic - Cup ( Cup ) | |||||||
16/08/2023 18:00 | FT | Žďár nad Sázavou | 0-3 | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
12/08/2023 11:15 | FT | Slovan Rosice | 1-1 | Znojmo | |||
06/08/2023 18:00 | FT | Znojmo | 1-1 | Slovácko II | |||
Czech Republic - Cup ( Cup ) | |||||||
30/07/2023 18:00 | AET | Stará Říše | 0-2 | Znojmo | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
16/07/2023 12:00 | FT | Inter Bratislava | 2-1 | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
16/06/2023 18:00 | FT | Znojmo | 0-8 | Baník Ostrava II | |||
10/06/2023 18:30 | FT | Blansko | 2-2 | Znojmo | |||
06/06/2023 18:00 | FT | Viktoria Otrokovice | 4-0 | Znojmo | |||
02/06/2023 18:30 | FT | Znojmo | 4-1 | Uherský Brod | |||
28/05/2023 11:15 | FT | Uničov | 3-0 | Znojmo | |||
24/05/2023 18:00 | FT | Frýdlant | 0-3 | Znojmo | |||
19/05/2023 18:30 | FT | Znojmo | 0-0 | Frýdek-Místek | |||
12/05/2023 20:00 | FT | Hranice | 0-3 | Znojmo | |||
05/05/2023 19:00 | FT | Znojmo | 2-0 | Vrchovina | |||
28/04/2023 19:00 | FT | Hlučín | 4-0 | Znojmo | |||
21/04/2023 18:00 | FT | Znojmo | 2-1 | Zlín II | |||
07/04/2023 11:30 | FT | Znojmo | 2-1 | Velké Meziříčí | |||
01/04/2023 16:30 | FT | Hanácká | 2-0 | Znojmo | |||
25/03/2023 17:00 | FT | Znojmo | 0-1 | Slovan Rosice | |||
19/03/2023 12:00 | FT | Vítkovice | 0-2 | Znojmo | |||
11/03/2023 16:30 | FT | Znojmo | 1-0 | Slovácko II | |||
04/03/2023 16:30 | FT | Znojmo | 3-1 | Hodonín | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
19/02/2023 13:00 | FT | Znojmo | 2-1 | Považská Bystrica | |||
28/01/2023 15:00 | FT | Start Brno | 3-4 | Znojmo | |||
21/01/2023 12:15 | CANC | Slovácko II | - | Znojmo | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
02/12/2022 18:00 | - | Zbrojovka Brno II | - | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
20/11/2022 12:15 | FT | Baník Ostrava II | 3-2 | Znojmo | |||
13/11/2022 12:15 | FT | Znojmo | 1-2 | Blansko | |||
05/11/2022 16:00 | FT | Uherský Brod | 3-0 | Znojmo | |||
28/10/2022 14:00 | FT | Znojmo | 1-1 | Uničov | |||
22/10/2022 15:30 | FT | Frýdek-Místek | 1-1 | Znojmo | |||
16/10/2022 11:15 | FT | Znojmo | 3-0 | Hranice | |||
08/10/2022 16:00 | FT | Vrchovina | 2-1 | Znojmo | |||
02/10/2022 11:15 | FT | Znojmo | 1-5 | Hlučín | |||
25/09/2022 11:30 | FT | Zlín II | 2-4 | Znojmo | |||
16/09/2022 17:00 | FT | Znojmo | 1-1 | Viktoria Otrokovice | |||
09/09/2022 17:30 | FT | Velké Meziříčí | 3-3 | Znojmo | |||
04/09/2022 11:15 | FT | Znojmo | 1-4 | Hanácká | |||
31/08/2022 17:00 | FT | Znojmo | 0-2 | Frýdlant | |||
27/08/2022 17:30 | FT | Slovan Rosice | 3-0 | Znojmo | |||
20/08/2022 11:15 | FT | Znojmo | 0-0 | Vítkovice | |||
14/08/2022 11:15 | FT | Slovácko II | 0-0 | Znojmo | |||
06/08/2022 18:00 | FT | Hodonín | 7-0 | Znojmo | |||
Czech Republic - Cup ( Cup ) | |||||||
29/07/2022 19:00 | PEN | Start Brno | 1-1 PS : 6-5 |
Znojmo | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
23/07/2022 11:15 | FT | Vyškov | 2-0 | Znojmo | |||
13/07/2022 18:00 | - | Nové Sady | - | Znojmo | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
11/06/2022 18:00 | FT | Uherský Brod | 1-3 | Znojmo | |||
03/06/2022 19:00 | FT | Znojmo | 4-3 | Viktoria Otrokovice | |||
29/05/2022 11:15 | FT | Slovácko II | 0-0 | Znojmo | |||
25/05/2022 18:30 | FT | Frýdek-Místek | 3-0 | Znojmo | |||
20/05/2022 18:00 | FT | Znojmo | 1-1 | Baník Ostrava II | |||
14/05/2022 17:30 | FT | Slovan Rosice | 3-1 | Znojmo | |||
08/05/2022 11:15 | FT | Znojmo | 0-7 | Hlučín | |||
01/05/2022 17:30 | CANC | Znojmo | - | Dolní Benešov | |||
27/04/2022 18:00 | FT | Znojmo | 1-4 | Sigma Olomouc II | |||
24/04/2022 11:15 | FT | Vysočina Jihlava II | 0-3 | Znojmo | |||
15/04/2022 11:15 | FT | Znojmo | 5-0 | Vratimov | |||
09/04/2022 16:30 | FT | Vrchovina | 0-3 | Znojmo | |||
01/04/2022 18:00 | FT | Znojmo | 2-1 | Zlín II |