You can access the results of the matches played on Saturday, 21 October 2023 and the details of the matches.
Time | Status | Home | Score | Away | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Paraguay - Division Profesional - Clausura ( League ) | |||||||
21/10/2023 01:30 | FT | Libertad Asuncion | 3-0 | Sportivo Ameliano | |||
Norway - 2. Division - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Gjøvik-Lyn | 3-2 | Alta | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Tromsdalen Uil | 0-0 | Bærum | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Ull/Kisa | 3-1 | Ullern | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Strommen | 1-3 | Levanger | |||
Norway - 2. Division - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Grorud | 1-3 | Flekkerøy | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Fram | 1-2 | Egersund | |||
Japan - J3 League ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:30 | FT | FC Ryukyu | 1-3 | Imabari | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Sagamihara | 1-2 | Ehime FC | |||
Japan - J2 League ( League ) | |||||||
21/10/2023 07:00 | FT | Iwaki | 1-7 | Shimizu S-pulse | |||
Japan - J1 League ( League ) | |||||||
21/10/2023 10:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 0-0 | Cerezo Osaka | |||
21/10/2023 09:00 | FT | Kyoto Sanga | 0-1 | Shonan Bellmare | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Yokohama F. Marinos | 4-1 | Consadole Sapporo | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Yokohama FC | 1-0 | FC Tokyo | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Gamba Osaka | 0-1 | Nagoya Grampus | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Vissel Kobe | 3-1 | Kashima | |||
21/10/2023 07:00 | FT | Albirex Niigata | 1-1 | Sagan Tosu | |||
Sweden - Ettan - Norra ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Stocksund | 1-3 | Stockholm Internazionale | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Örebro Syrianska | 1-0 | Sandviken | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Sollentuna | 2-2 | Täby | |||
Sweden - Ettan - Södra ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ariana | 0-1 | Oddevold | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Eskilsminne | 0-1 | Ahlafors | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Torns | 1-3 | Vänersborgs IF | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Olympic | 0-0 | Norrby IF | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Tvååker | 2-1 | Lund | |||
Peru - Primera División ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Alianza Atletico | 1-2 | Deportivo Municipal | |||
USA - USL League One ( League ) | |||||||
21/10/2023 02:30 | FT | Charlotte Independence | 3-2 | Greenville Triumph | |||
Colombia - Primera A ( League ) | |||||||
21/10/2023 04:20 | FT | La Equidad | 1-1 | Rionegro Aguilas | |||
21/10/2023 02:10 | FT | Jaguares | 1-0 | Deportivo Pasto | |||
21/10/2023 00:00 | FT | Envigado | 3-0 | Deportivo Cali | |||
Sweden - Damallsvenskan ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Hammarby | 1-1 | Linköping | |||
21/10/2023 16:00 | FT | KIF Örebro | 1-1 | Djurgården | |||
Sweden - Elitettan ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Lidköping W | 3-1 | Gamla Upsala W | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bollstanäs W | 0-0 | Trelleborg W | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Mallbacken W | 5-0 | Eskilstuna United | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Umeå | 1-0 | Häcken II | |||
21/10/2023 14:00 | FT | AIK | 7-0 | Bromölla W | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Sundsvall W | 0-0 | Alingsås W | |||
Faroe Islands - 1. Deild ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Skála | 6-0 | HB II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | B68 II | 0-4 | Víkingur II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | B71 | 4-1 | NSI Runavik | |||
21/10/2023 17:00 | FT | KÍ II | 10-0 | EB / Streymur II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Hoyvík | 2-0 | B36 II | |||
Sweden - Division 2 - Södra Svealand ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Nacka Iliria | 1-3 | Huddinge | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Karlslund | 0-5 | Smedby | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Arameiska / Syrianska | 1-6 | Assyriska FF | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Nyköping | 1-3 | IFK Eskilstuna | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Syrianska FC | 4-0 | Haninge | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Rågsved | 3-3 | Sleipner | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Mjölby | 0-1 | Farsta | |||
Sweden - Division 2 - Norra Götaland ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Zenith | 0-0 | Säffle SK | |||
21/10/2023 15:00 | FT | IFK Skövde | 3-1 | Grebbestad | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Torslanda | 4-1 | Nordvärmland | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Vänersborgs FK | 1-0 | Forward | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Herrestads | 2-1 | Stenungsund | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FBK Karlstad | 3-2 | Gauthiod | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Yxhult | 0-2 | Lidköping | |||
Ecuador - Liga Pro ( League ) | |||||||
21/10/2023 23:30 | FT | Mushuc Runa SC | 1-1 | Deportivo Cuenca | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Cumbayá | 0-1 | Tecnico Universitario | |||
21/10/2023 03:00 | FT | Orense SC | 1-1 | El Nacional | |||
Finland - Veikkausliiga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | HJK helsinki | 1-2 | KuPS | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Honka | 3-0 | Inter Turku | |||
21/10/2023 17:00 | FT | SJK | 0-2 | vaasa PS | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Kooteepee | 0-2 | IFK Mariehamn | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Lahti | 1-5 | Ilves Tampere | |||
21/10/2023 15:00 | FT | AC oulu | 1-1 | haka | |||
Japan - Japan Football League ( League ) | |||||||
21/10/2023 07:00 | FT | Honda | 0-0 | Reinmeer Aomori | |||
21/10/2023 07:00 | FT | Tokyo Musashino City | 1-1 | Sony Sendai | |||
21/10/2023 07:00 | FT | TIAMO Hirakata | 0-3 | Honda Lock | |||
South-Korea - K League 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:30 | FT | Asan Mugunghwa | 1-2 | Busan I Park | |||
21/10/2023 10:00 | FT | Bucheon FC 1995 | 1-1 | FC Anyang | |||
21/10/2023 07:30 | FT | Cheonan City | 3-1 | Seongnam FC | |||
Canada - Canadian Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 23:00 | FT | Cavalry FC | 2-1 | Pacific FC | |||
Kazakhstan - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | FC Astana | 2-1 | Zhetysu | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FK Tobol Kostanay | 1-1 | Kaspiy | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Kairat Almaty | 4-1 | FK Aksu | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Maqtaaral | 2-1 | Kyzyl-Zhar | |||
Lithuania - A Lyga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Banga | 1-2 | FK Trakai | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Džiugas Telšiai | 0-2 | Kauno Žalgiris | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Hegelmann Litauen | 0-0 | Panevėžys | |||
Norway - 1. Division Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Øvrevoll Hosle W | 0-3 | Kolbotn W | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Grand Bodø W | 4-2 | Hønefoss W | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Grei | 1-1 | KIL / Hemne W | |||
Norway - Toppserien ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:45 | FT | Stabæk W | 4-2 | Røa | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Avaldsnes W | 3-2 | Arna-Bjørnar W | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Lillestrøm | 2-0 | Åsane W | |||
Finland - Ykkönen ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | AET | IF Gnistan | 4-2 | SJK Akatemia | |||
Georgia - Erovnuli Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Torpedo Kutaisi | 1-0 | Samtredia | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 0-1 | Gagra | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Telavi | 2-1 | Samgurali | |||
Georgia - Erovnuli Liga 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Merani Tbilisi | 0-7 | Kolkheti Poti | |||
Bolivia - Primera División ( League ) | |||||||
21/10/2023 03:30 | FT | Real Tomayapo | 2-0 | Always Ready | |||
21/10/2023 02:00 | FT | The Strongest | 1-0 | Blooming | |||
Estonia - Meistriliiga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | FC Levadia Tallinn | 2-1 | Tammeka | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Trans Narva | 2-1 | Kalju Nomme | |||
21/10/2023 12:30 | FT | Tallinna Kalev | 1-0 | Vaprus | |||
Uzbekistan - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Sogdiana | 1-2 | Andijan | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Olympic | 1-1 | Bunyodkor | |||
Estonia - Esiliiga A ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:30 | FT | Elva | 1-4 | Flora II | |||
Norway - Eliteserien ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Brann | 3-2 | Molde | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bodo/Glimt | 4-3 | Sandefjord | |||
Sweden - Allsvenskan ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Sirius | 3-2 | IF Brommapojkarna | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Degerfors IF | 1-3 | kalmar FF | |||
Norway - 1. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | hodd | 2-2 | Sogndal | |||
21/10/2023 16:00 | FT | jerv | 0-2 | Kongsvinger | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Kristiansund BK | 4-1 | Asane | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Mjondalen | 2-0 | Start | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sandnes ULF | 2-3 | Fredrikstad | |||
Sweden - Superettan ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Helsingborg | 0-0 | gefle IF | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Gais | 2-1 | Ostersunds FK | |||
South-Korea - K League 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 10:30 | FT | Daegu FC | 1-2 | Jeonbuk Motors | |||
21/10/2023 08:00 | FT | Gwangju FC | 1-0 | Ulsan Hyundai FC | |||
Myanmar - National League ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:30 | FT | GFA | 1-6 | Shan United | |||
South-Korea - K3 League ( League ) | |||||||
21/10/2023 08:00 | FT | Hwaseong | 0-0 | Pocheon | |||
USA - NWSL Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 05:00 | FT | OL Reign W | 1-0 | Angel City W | |||
Uruguay - Segunda División ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Rampla Juniors | 1-1 | SUD America | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Cerrito | 2-6 | Uruguay Montevideo | |||
21/10/2023 02:00 | FT | Bella Vista | 0-1 | Miramar | |||
Brazil - Serie B ( League ) | |||||||
21/10/2023 23:00 | FT | Botafogo SP | 2-0 | Novorizontino | |||
21/10/2023 23:00 | FT | CRB | 0-1 | Criciuma | |||
21/10/2023 03:30 | FT | Mirassol | 0-0 | Guarani Campinas | |||
21/10/2023 01:00 | FT | Sampaio Correa | 0-1 | Vitoria | |||
Latvia - Virsliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | FK Liepaja | 1-1 | Auda | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Tukums | 4-5 | Rīgas FS | |||
21/10/2023 13:00 | FT | BFC Daugavpils | 0-2 | Riga | |||
Belarus - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Slavia Mozyr | 0-2 | Bate Borisov | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Dinamo Minsk | 1-0 | FC Minsk | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Isloch Minsk R. | 5-1 | Naftan | |||
Belarus - Reserve League ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Torpedo Zhodino Res. | 3-3 | Neman Grodno Res. | |||
Zimbabwe - Premier Soccer League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Black Rhinos | 1-1 | Chicken Inn | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Triangle United | 1-1 | Simba Bhora | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Platinum | 1-1 | Green Fuel | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Herentals | 1-0 | Sheasham | |||
Lithuania - 1 Lyga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | TransINVEST Vilnius | 4-1 | Babrungas | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Neptūną Klaipėda | 1-1 | Be1 NFA | |||
21/10/2023 14:00 | CANC | Šilas | - | Jonava | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Ekranas | 2-1 | Minija | |||
Russia - Supreme Division Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | CSKA Moskva W | 3-1 | Dinamo Moskva | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Zenit W | 0-0 | Zvezda Perm W | |||
Belarus - 1. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Baranovichi | 4-2 | Lida | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Shakhtyor Petrikov | 2-1 | Volna | |||
21/10/2023 14:00 | FT | MKK-Dnepr | 6-3 | Niva | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Slonim | 0-5 | FC Dnepr Mogilev | |||
Kyrgyzstan - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:30 | FT | Alga | 2-1 | Dordoi Bishkek | |||
Latvia - 1. Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Skanste | 1-2 | Valmiera II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Progress / AFA Olaine | 1-1 | Grobiņa | |||
21/10/2023 14:00 | CANC | Dinamo Rīga | - | JFK Ventspils | |||
Malawi - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Red Lions | 2-1 | Extreme | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Nyasa Big Bullets | 2-0 | Chitipa United | |||
China - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:35 | FT | Nantong Zhiyun | 0-1 | Shanghai Shenhua | |||
21/10/2023 10:30 | FT | Henan Jianye | 6-0 | Shijiazhuang Y. J. | |||
Belarus - 2. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Traktor Minsk | 1-1 | NFK Minsk | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Mozyr NPZ | 0-1 | Partizan Salihorsk | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Novaya Pripyat | 3-7 | DYuSSh-3 Pinsk | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Tsentr Futbola | 1-1 | Leskhoz | |||
China - League One ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:30 | FT | Suzhou Dongwu | 0-1 | Jiangxi Liansheng | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Guangxi Baoyun | 0-0 | Nanjing City | |||
21/10/2023 10:30 | FT | Sichuan Jiuniu | 1-0 | Shenyang Urban | |||
21/10/2023 10:30 | FT | Dantong Hantong | 1-1 | Jinan Xingzhou | |||
China - League Two ( League ) | |||||||
21/10/2023 10:00 | FT | Tai'an Tiankuang | 6-0 | Shangyu Pterosaur | |||
21/10/2023 10:00 | FT | Nantong Haimen Codion | 5-0 | Hunan Billows FC | |||
21/10/2023 10:00 | FT | Wuhan Jiangcheng | 1-2 | Quanzhou Yassin | |||
21/10/2023 10:00 | FT | Zibo Qisheng | 0-0 | Hainan Star | |||
Indonesia - Liga 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Pusamania Borneo | 1-1 | Persib Bandung | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Bhayangkara FC | 1-1 | Barito Putera | |||
21/10/2023 11:00 | FT | PSS Sleman | 2-2 | Persik Kediri | |||
Mexico - Liga MX ( League ) | |||||||
21/10/2023 06:10 | FT | Puebla | 0-2 | Guadalajara Chivas | |||
21/10/2023 04:06 | FT | FC Juarez | 0-1 | Pachuca | |||
21/10/2023 04:00 | FT | Atlas | 1-3 | Mazatlán | |||
Croatia - HNL ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:10 | FT | HNK Gorica | 2-1 | Dinamo Zagreb | |||
21/10/2023 17:00 | FT | NK Varazdin | 0-0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||
Denmark - Superliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | FC Copenhagen | 2-1 | Vejle | |||
England - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Sheffield Utd | 1-2 | Manchester United | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Chelsea | 2-2 | Arsenal | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bournemouth | 1-2 | Wolves | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Brentford | 3-0 | Burnley | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Manchester City | 2-1 | Brighton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Newcastle | 4-0 | Crystal Palace | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Nottingham Forest | 2-2 | Luton | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Liverpool | 2-0 | Everton | |||
Guatemala - Liga Nacional ( League ) | |||||||
21/10/2023 02:00 | FT | Comunicaciones | 2-1 | Antigua GFC | |||
Poland - Ekstraklasa ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Lech Poznan | 3-1 | ŁKS Łódź | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Slask Wroclaw | 4-0 | Legia Warszawa | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Puszcza Niepołomice | 1-1 | Cracovia Krakow | |||
Malaysia - Malaysia Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Kuala Lumpur FA | 1-2 | Terengganu | |||
Wales - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Bala Town | 2-0 | Haverfordwest County AFC | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Barry Town | 2-6 | The New Saints | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Caernarfon Town | 5-1 | Cardiff MET | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Pontypridd Town | 0-3 | GAP Connah S Quay FC | |||
Poland - I Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Miedz Legnica | 4-0 | Wisla Plock | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Tychy 71 | 3-0 | Podbeskidzie | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Stal Rzeszów | 0-0 | Zaglebie Sosnowiec | |||
Spain - La Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Celta Vigo | 0-3 | Atletico Madrid | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Sevilla | 1-1 | Real Madrid | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Getafe | 1-1 | Real Betis | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Real Sociedad | 1-0 | Mallorca | |||
Switzerland - Challenge League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Baden | 0-4 | FC Sion | |||
Belgium - Jupiler Pro League ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Charleroi | 3-2 | Antwerp | |||
21/10/2023 19:15 | FT | RWDM | 1-1 | KVC Westerlo | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Kortrijk | 1-0 | Club Brugge KV | |||
Poland - II Liga - East ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Sandecja Nowy Sącz | 3-2 | Polonia Bytom | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Stomil Olsztyn | 2-1 | Kotwica Kołobrzeg | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Hutnik Kraków | 1-0 | Olimpia Elbląg | |||
Bulgaria - Second League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Marek | 2-0 | Sportist Svoge | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Chernomorets 1919 Burgas | 3-0 | Spartak Pleven | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bdin | 0-2 | Ludogorets II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Maritsa Plovdiv | 1-2 | Montana | |||
England - League One ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bolton | 2-1 | Northampton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Burton Albion | 4-1 | Bristol Rovers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Charlton | 4-0 | Reading | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Cheltenham | 1-0 | Cambridge United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Exeter City | 0-2 | Wigan | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Fleetwood Town | 0-1 | Lincoln | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Leyton Orient | 1-1 | Barnsley | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Oxford United | 1-1 | Blackpool | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Peterborough | 2-2 | Wycombe | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Shrewsbury | 1-0 | Derby | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stevenage | 0-0 | Port Vale | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Portsmouth | 1-0 | Carlisle | |||
England - League Two ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Accrington ST | 1-0 | Milton Keynes Dons | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Barrow | 0-0 | AFC Wimbledon | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bradford | 1-1 | Wrexham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Colchester | 1-2 | Harrogate Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Crawley Town | 2-4 | Crewe | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gillingham | 1-2 | Notts County | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Salford City | 2-2 | Swindon Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stockport County | 3-2 | Grimsby | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Sutton Utd | 2-3 | Morecambe | |||
Belgium - Challenger Pro League ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Zulte Waregem | 1-0 | Liège | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Lierse Kempenzonen | 1-0 | Seraing United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | RSC Anderlecht II | 3-0 | Standard Liège II | |||
Belgium - Super League Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Anderlecht W | 4-1 | Genk W | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Mechelen | 4-1 | White Star Woluwe W | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Zulte-Waregem W | 0-1 | Club Brugge W | |||
21/10/2023 14:30 | FT | OH Leuven W | 8-1 | Charleroi W | |||
Mexico - Liga MX Femenil ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Pumas UNAM W | 4-1 | Atlético San Luis W | |||
21/10/2023 06:10 | FT | Santos Laguna W | 2-2 | León W | |||
21/10/2023 04:06 | FT | Mazatlán W | 3-4 | Puebla W | |||
21/10/2023 02:00 | FT | Toluca W | 3-0 | Cruz Azul W | |||
Czech Republic - FNL ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Líšeň | 4-2 | Sparta Praha II | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Hanácká | 1-2 | Varnsdorf | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Opava | 0-1 | Táborsko | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Dukla Praha | 1-0 | Chrudim | |||
Hungary - NB I ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Ujpest | 5-3 | Kecskeméti TE | |||
21/10/2023 15:45 | FT | Zalaegerszegi TE | 2-5 | Paks | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Kisvarda FC | 2-1 | Mezokovesd-zsory | |||
Slovenia - 2. SNL ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Nafta | 1-0 | Dekani | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Tolmin | 3-2 | Ilirija | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Rudar | 1-0 | Dravinja | |||
21/10/2023 13:45 | FT | Beltinci | 1-0 | Gorica | |||
Russia - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Baltika | 2-2 | Krasnodar | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 0-0 | Dinamo Moscow | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Rubin | 0-0 | CSKA Moscow | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Orenburg | 1-2 | Fakel Voronezh | |||
Montenegro - Second League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Berane | 0-1 | Iskra | |||
Denmark - Kvindeliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | AGF | 2-0 | KoldingQ | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Fortuna Hjørring | 1-2 | Nordsjælland | |||
Austria - Bundesliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Red Bull Salzburg | 0-1 | Lask Linz | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Sturm Graz | 2-1 | TSV Hartberg | |||
21/10/2023 18:00 | FT | FC BW Linz | 0-0 | Austria Lustenau | |||
Slovakia - Super Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | FK Košice | 2-4 | Dukla Banská Bystrica | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Žilina | 5-1 | Dunajska Streda | |||
21/10/2023 19:00 | FT | AS Trencin | 0-0 | Skalica | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Podbrezová | 5-0 | Ružomberok | |||
Malta - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:15 | FT | Hamrun Spartans | 1-1 | Sliema Wanderers | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Santa Lucía | 0-0 | Gudja United | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Birkirkara | 0-2 | Mosta | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Floriana | 1-1 | Naxxar Lions | |||
Russia - Second League - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Znamya Noginsk | 0-0 | Arsenal Tula II | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Khimki II | 3-0 | Kompozit | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Dinamo Vladivostok | 2-1 | Strogino | |||
Russia - Second League - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Zorkiy | 1-2 | Khimik Dzerzhinsk | |||
Russia - Second League - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Dynamo Makhachkala II | 1-2 | SKA Rostov | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Spartak Nalchik | 2-0 | Dinamo Stavropol | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Alaniya Vladikavkaz II | 3-2 | Biolog | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Pobeda | 1-3 | Sevastopol | |||
Scotland - Football League - Lowland League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Albion Rovers | 1-0 | Berwick Rangers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Cowdenbeath | 2-2 | Caledonian Braves | |||
21/10/2023 17:00 | FT | East Stirlingshire | 3-4 | BSC Glasgow | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Edinburgh University | 3-2 | Gretna 2008 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gala Fairydean Rovers | 1-4 | Cumbernauld Colts | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Linlithgow Rose | 2-0 | Civil Service Strollers | |||
Wales - FAW Championship ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Ruthin Town | 2-3 | Buckley Town | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Airbus UK | 3-3 | Caersws | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Porthmadog | 3-1 | Prestatyn Town | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Baglan Dragons | 0-1 | Afan Lido | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Carmarthen Town | 2-0 | Cambrian & Clydach | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Cwmbran Celtic | 3-2 | Caerau (Ely) | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Llantwit Major | 0-0 | Ammanford AFC | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Pontardawe Town | 2-4 | Briton Ferry | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Trefelin | 1-1 | Taffs Well | |||
Austria - 2. Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Sturm Graz II | 1-1 | FC Liefering | |||
21/10/2023 15:30 | FT | SV Kapfenberg | 3-2 | Dornbirn | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Schwarz-Weiß Bregenz | 3-1 | SV Horn | |||
Netherlands - Eerste Divisie ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Roda | 0-1 | Willem II | |||
France - Ligue 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Nice | 1-0 | Marseille | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Paris Saint Germain | 3-0 | Strasbourg | |||
Spain - Segunda División ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Zaragoza | 2-3 | Eibar | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Tenerife | 0-0 | Levante | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Amorebieta | 0-0 | Oviedo | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Villarreal II | 0-3 | Mirandes | |||
Malta - Challenge League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Msida St. Joseph | 0-1 | Fgura United | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Zabbar St. Patrick | 0-0 | Senglea Athletic | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Marsa | 3-3 | Melita | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Zurrieq | 1-0 | Swieqi United | |||
Mexico - U23 League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Club America U23 | 3-2 | Santos Laguna U23 | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Club León U23 | 1-2 | Toluca U23 | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Tigres UANL U23 | 1-0 | Cruz Azul U23 | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Queretaro U23 | 2-2 | Club Tijuana U23 | |||
France - Ligue 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Ajaccio | 2-0 | PAU | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Annecy | 1-1 | Amiens | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Angers | 2-0 | Bordeaux | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Guingamp | 2-2 | Quevilly | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Estac Troyes | 0-0 | Concarneau | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Dunkerque | 1-3 | Paris FC | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Grenoble | 3-3 | Valenciennes | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Rodez | 1-1 | Bastia | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Caen | 1-1 | Auxerre | |||
Czech Republic - 1. Liga U19 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:15 | FT | Baník Ostrava U19 | 1-1 | Dukla Praha U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Sparta Praha U19 | 1-0 | Zbrojovka Brno U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Karviná U19 | 3-2 | Vysočina Jihlava U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Frýdek-Místek U19 | 1-1 | Mladá Boleslav U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Jindřichův Hradec | 1-2 | Slovan Liberec U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Slovácko U19 | 1-3 | Zlín U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Sigma Olomouc U19 | 1-0 | Pardubice U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Viktoria Plzeň U19 | 2-2 | České Budějovice U19 | |||
Philippines - Copa Paulino Alcantara ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Dynamic Herb Cebu | 0-1 | Águilas | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Kaya | 2-1 | Stallion | |||
Northern-Ireland - Premier Intermediate League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Banbridge Town | 3-2 | Armagh City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Coagh United | 4-1 | Tobermore United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Lisburn Distillery | 2-1 | PSNI | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Moyola Park | 0-1 | Limavady United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Portstewart | 1-2 | Ballymacash Rangers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Queen's University | 2-4 | Dollingstown | |||
Denmark - Denmark Series - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | AB Tårnby | 0-0 | Næstved II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Brønshøj | 2-0 | Allerød | |||
21/10/2023 14:30 | FT | KFUM Roskilde | 1-4 | Herlev | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Greve | 0-1 | Gørslev | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Tårnby FF | 1-1 | Sundby | |||
Denmark - Denmark Series - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Karlslunde | 1-0 | B 1908 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Frederikssund | 3-2 | LSF | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Skjold Sæby | 1-1 | Ringsted | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Glostrup | 1-3 | Hørsholm-Usserød | |||
Denmark - Denmark Series - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Fjordager | 0-2 | B 1913 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | B 1909 | 1-2 | Aarhus Fremad II | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Dalum | 1-0 | Marienlyst | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Tarup-Paarup | 0-1 | OKS | |||
Denmark - Denmark Series - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Hobro II | 5-2 | VRI | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Kjellerup | 2-1 | Varde | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Nørresundby | 1-1 | Ringkøbing | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Odder | 1-1 | Vorup | |||
21/10/2023 14:00 | FT | AaB II | 0-4 | Viby | |||
England - Championship ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Blackburn | 1-0 | Cardiff | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bristol City | 1-0 | Coventry | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Huddersfield | 2-1 | QPR | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hull City | 1-2 | Southampton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Middlesbrough | 1-0 | Birmingham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Norwich | 2-3 | Leeds | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stoke City | 2-1 | Sunderland | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Swansea | 1-3 | Leicester | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Watford | 1-0 | Sheffield Wednesday | |||
21/10/2023 17:00 | FT | West Brom | 0-0 | Plymouth | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Preston | 1-1 | Millwall | |||
Croatia - First NL ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Dugopolje | 4-0 | HNK Cibalia | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Vukovar | 2-2 | Solin | |||
21/10/2023 14:50 | FT | Dubrava Zagreb | 0-1 | Zrinski Jurjevac | |||
Bulgaria - First League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Pirin Blagoevgrad | 1-2 | CSKA Sofia | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Lokomotiv Sofia | 0-0 | CSKA 1948 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Botev Vratsa | 3-5 | Botev Plovdiv | |||
Slovakia - I Liga - Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Petržalka W | 0-1 | Spartak Trnava W | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Žilina W | 1-2 | Ružomberok W | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Tatran Prešov W | 3-8 | Slovan Bratislava W | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Trenčín W | 0-9 | Spartak Myjava W | |||
Switzerland - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | FC Basel 1893 | 0-1 | Servette FC | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Stade Lausanne-Ouchy | 2-2 | Lausanne | |||
21/10/2023 19:00 | FT | BSC Young Boys | 0-0 | FC Zurich | |||
Germany - 2. Bundesliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 4-3 | FC Kaiserslautern | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Hamburger SV | 2-0 | SpVgg Greuther Furth | |||
21/10/2023 14:00 | FT | SC Paderborn 07 | 2-2 | FC St. Pauli | |||
21/10/2023 14:00 | FT | VfL Osnabruck | 0-2 | SV Wehen | |||
Germany - Bundesliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | FSV Mainz 05 | 1-3 | Bayern Munich | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Union Berlin | 0-3 | VfB Stuttgart | |||
21/10/2023 16:30 | FT | SC Freiburg | 2-1 | VfL BOCHUM | |||
21/10/2023 16:30 | FT | VfL Wolfsburg | 1-2 | Bayer Leverkusen | |||
21/10/2023 16:30 | FT | 1899 Hoffenheim | 1-3 | Eintracht Frankfurt | |||
21/10/2023 16:30 | FT | SV Darmstadt 98 | 1-3 | RB Leipzig | |||
Belgium - First Amateur Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Thes Sport | 0-3 | Oud-Heverlee Leuven II | |||
21/10/2023 21:30 | FT | Heist | 1-2 | Lokeren-Temse | |||
21/10/2023 21:00 | FT | RAAL La Louvière | 4-0 | Olympic Charleroi | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Excelsior Virton | 0-1 | Union Namur | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Hoogstraten | 2-1 | Dessel Sport | |||
Czech Republic - Czech Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Slavia Praha | 2-0 | Slovácko | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Zlin | 5-9 | Mlada Boleslav | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Pardubice | 1-1 | Sigma Olomouc | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Karviná | 1-0 | Hradec Králové | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Slovan Liberec | 3-0 | Plzen | |||
Romania - Liga I ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Farul Constanta | 1-1 | Universitatea Cluj | |||
21/10/2023 17:00 | FT | AFC Hermannstadt | 4-0 | Dinamo Bucuresti | |||
Northern-Ireland - Championship ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ards | 2-3 | Annagh United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Ballinamallard United | 1-0 | Ballyclare Comrades | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dergview | 2-1 | Newington Youth | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Institute | 4-0 | Bangor | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Knockbreda | 1-3 | Dundela | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Portadown | 5-2 | H&W Welders | |||
Montenegro - First League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Dečić | 4-0 | Mladost DG | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Arsenal Tivat | 2-2 | Mornar | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sutjeska | 2-0 | Jedinstvo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Rudar | 1-0 | Petrovac | |||
Northern-Ireland - Premiership ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ballymena United | 3-1 | Coleraine FC | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dungannon Swifts | 1-4 | Crusaders FC | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Glentoran | 3-1 | Glenavon FC | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Loughgall | 3-1 | Newry City AFC | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:15 | FT | NK Domzale | 0-2 | Olimpija Ljubljana | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Rogaška | 0-4 | Celje | |||
Bosnia - Premijer Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Zeljeznicar Sarajevo | 1-0 | Zvijezda 09 | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Posušje | 0-0 | GOŠK Gabela | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Sloga Doboj | 1-0 | Siroki Brijeg | |||
Scotland - League Two ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bonnyrigg Rose Athletic | 3-2 | Clyde | |||
21/10/2023 17:00 | FT | East Fife | 4-0 | Stranraer | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Spartans | 2-0 | Dumbarton | |||
Scotland - Championship ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Dunfermline | 0-1 | Ayr Utd | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Partick | 0-5 | Dundee Utd | |||
Scotland - League One ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Alloa Athletic | 3-1 | Kelty Hearts | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Annan Athletic | 0-1 | Queen of the South | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hamilton Academical | 1-1 | Edinburgh City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stirling Albion | 1-2 | Falkirk | |||
Czech Republic - 1. Liga Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Sparta Praha W | 0-0 | Slovan Liberec W | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Baník Ostrava W | 0-2 | Slavia Praha W | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Pardubice W | 0-4 | Viktoria Plzeň W | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Horní Heršpice W | 0-4 | Slovácko W | |||
Italy - Serie A ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Sassuolo | 0-2 | Lazio | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Torino | 0-3 | Inter | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Verona | 1-3 | Napoli | |||
Denmark - 3. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Næsby | 2-4 | VSK Århus | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Holstebro | 1-1 | Avarta | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Lyseng | 4-1 | SfB-Oure | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Vanløse | 0-1 | Frem | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Vejgaard B | 2-2 | Holbæk B&I | |||
Denmark - 2nd Division - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Thisted FC | 0-1 | HIK | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Skive | 1-2 | Roskilde | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Brabrand | 2-2 | AB Copenhagen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Esbjerg | 3-1 | FA 2000 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Middelfart | 2-2 | Nykobing FC | |||
Austria - Regionalliga - Mitte ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | St. Anna | 1-6 | Voitsberg | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gurten | 1-1 | SK Vorwarts Steyr | |||
Austria - Regionalliga - Ost ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Leobendorf | 4-1 | Favoritner AC | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Wiener Viktoria | 0-2 | Krems | |||
Austria - Regionalliga - West ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Bischofshofen | 1-0 | Rheindorf Altach II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Kufstein | 0-3 | Silz / Mötz | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Röthis | 1-2 | Pinzgau Saalfelden | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hohenems | 3-3 | SVG Reichenau | |||
21/10/2023 17:00 | FT | TSV St. Johann | 1-1 | Imst | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Austria Salzburg | 4-0 | Wolfurt | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie A ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Otava Katovice | 2-1 | Doubravka | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Slavoj Český Krumlov | 3-3 | Příbram II | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Klatovy | 2-2 | Rokycany | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Mariánské Lázně | 3-0 | Spartak Soběslav | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Petřín Plzeň | 4-2 | Jindřichův Hradec | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Baník Sokolov | 0-0 | Tachov | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Aritma Praha | 0-0 | Komárov | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie B ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Slaný | 4-0 | Ostrov | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Kladno | 2-1 | Štětí | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Hřebeč | 0-3 | Chomutov | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Olympie Březová | 1-1 | Český Brod | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Brandýs nad Labem | 2-0 | Neratovice-Byškovice | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie C ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Velké Hamry | 2-2 | Chrudim II | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Spoje Praha | 2-0 | Letohrad | |||
21/10/2023 11:30 | FT | Kosmonosy | 1-1 | Dobrovice | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Slavia Hradec Králové | 2-0 | Cidlina Novy Bydzov | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Benešov | 1-2 | Vysoké Mýto | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie D ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Ždírec nad Doubravou | 1-0 | Dálnice Speřice | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Vrchovina | 2-1 | Zbrojovka Brno II | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Břeclav | 1-0 | Sokol Tasovice | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Havlíčkův Brod | 3-1 | Líšeň II | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie E ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Šternberk | 3-1 | Viktorie Přerov | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Holešov | 2-4 | Slavičín | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Vsetín | 1-3 | Kozlovice | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Jiskra Rýmařov | 1-2 | Nový Jičín | |||
Czech Republic - 4. liga - Divizie F ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Valašské Meziříčí | 0-1 | Bospor Bohumín | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Řepiště | 1-2 | Havířov | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Břidličná | 1-1 | Jeseník | |||
Slovakia - 2. liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Komárno | 2-0 | Slavoj Trebišov | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Tatran Prešov | 1-1 | Petržalka | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Spišská Nová Ves | 2-3 | Humenné | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Malženice | 2-1 | Spartak Myjava | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Dolný Kubín | 2-2 | Liptovský Mikuláš | |||
21/10/2023 11:30 | FT | Žilina II | 6-2 | Púchov | |||
Netherlands - Eredivisie ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Feyenoord | 4-0 | Vitesse | |||
21/10/2023 22:00 | FT | AZ Alkmaar | 3-0 | Heerenveen | |||
21/10/2023 21:00 | FT | NEC Nijmegen | 1-1 | Almere City FC | |||
21/10/2023 19:45 | FT | Waalwijk | 2-1 | FC Volendam | |||
21/10/2023 19:45 | FT | PSV Eindhoven | 3-1 | Fortuna Sittard | |||
Portugal - 1a Divisão - Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | - | Albergaria | - | Marítimo W | |||
21/10/2023 17:00 | - | Racing Seixal | - | Ouriense | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Valadares Gaia W | 0-1 | Damaiense W | |||
21/10/2023 13:00 | - | Vilaverdense W | - | Sporting Braga | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Sporting CP W | 3-0 | Torreense W | |||
England - National League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Wealdstone | 1-1 | Boreham Wood | |||
21/10/2023 17:00 | FT | AFC Fylde | 1-1 | Ebbsfleet United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Aldershot Town | 2-1 | Hartlepool | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Barnet | 3-2 | Maidenhead | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bromley | 3-1 | Oxford City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dagenham & Redbridge | 2-1 | Woking | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Eastleigh | 3-1 | York | |||
21/10/2023 17:00 | FT | FC Halifax Town | 2-1 | Kidderminster Harriers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rochdale | 3-4 | Oldham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Southend | 5-0 | Solihull Moors | |||
Switzerland - 1. Liga Promotion ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Biel-Bienne | 0-1 | Brühl | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Luzern II | 2-2 | Étoile Carouge | |||
21/10/2023 18:00 | FT | St. Gallen II | 1-2 | Paradiso | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Breitenrain | 1-1 | Delémont | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Zürich II | 1-2 | Cham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rapperswil | 1-0 | Bulle | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Lugano II | 1-2 | SC Kriens | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Basel II | 1-1 | Servette II | |||
Poland - III Liga - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Broń Radom | 3-0 | Łomża | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Olimpia Zambrów | 4-0 | Wikielec | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Concordia Elbląg | 0-4 | Pogoń Grod. Mazowiecki | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Mławianka Mława | 1-2 | Unia Skierniewice | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Jagiellonia II | 1-1 | Lechia T. Mazowiecki | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Legia Warszawa II | 2-1 | Warta Sieradz | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Swit | 5-2 | Pilica Białobrzegi | |||
Poland - III Liga - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Starogard Gdański | 0-4 | Noteć Czarnków | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Flota Świnoujście | 1-2 | Sokół Kleczew | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-2 | Gedania Gdansk | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Zawisza Bydgoszcz | 2-2 | Vineta Wolin | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Unia Swarzędz | 1-0 | Solec K. | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Stargard Szczeciński | 1-3 | Polonia Środa | |||
Poland - III Liga - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Odra Bytom Odrzański | 0-3 | Rekord Bielsko-Biała | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Gwarek Tarnowskie Góry | 1-3 | Lechia Zielona Góra | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Górnik Polkowice | 1-2 | Raków Częstochowa II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Warta Gorzów | 1-1 | Karkonosze Jelenia Góra | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Starowice Dolne | 1-2 | Ślęza Wrocław | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Goczałkowice Zdrój | 3-0 | Carina Gubin | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Górnik Zabrze II | 1-1 | Stilon Gorzów | |||
Poland - III Liga - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Podlasie Biała Podlaska | 4-1 | Karpaty Krosno | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Orlęta Radzyń Podlaski | 0-2 | Star Starachowice | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Wisłoka Dębica | 2-0 | Świdniczanka Świdnik | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Avia Świdnik | 2-1 | Garbarnia Kraków | |||
21/10/2023 15:00 | FT | KSZO 1929 | 2-1 | Czarni Połaniec | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Unia Tarnow | 3-1 | Siarka Tarnobrzeg | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Wieczysta Kraków | 1-0 | Podhale Nowy Targ | |||
Thailand - Thai League 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Ratchaburi | 3-1 | Sukhothai FC | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Nakhon Pathom | 4-2 | Khon Kaen United | |||
Germany - 3. Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | MSV Duisburg | 0-1 | Arminia Bielefeld | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Ingolstadt 04 | 3-0 | SpVgg Unterhaching | |||
21/10/2023 15:00 | FT | VfB Lubeck | 3-2 | FC Viktoria Koln | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Hallescher FC | 1-2 | Jahn Regensburg | |||
21/10/2023 15:00 | FT | TSV 1860 Munich | 2-0 | Freiburg II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Dynamo Dresden | 1-0 | Preussen Munster | |||
Switzerland - 1. Liga Classic - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Eschen / Mauren | 2-2 | Balzers | |||
England - National League - North ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bishop's Stortford | 1-4 | Warrington Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Blyth Spartans | 0-1 | Tamworth | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chester | 2-0 | Scunthorpe | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Farsley Celtic FC | 1-4 | Brackley Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gloucester City | 3-0 | Alfreton Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hereford | 3-1 | Curzon Ashton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Peterborough Sports | 2-0 | Southport | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rushall Olympic | 5-0 | Chorley | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Scarborough Athletic | 1-0 | Buxton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | South Shields | 2-0 | King's Lynn Town | |||
England - National League - South ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Aveley | 1-1 | Truro City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Braintree | 2-0 | Weston-super-Mare | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chippenham Town | 1-2 | St Albans City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dartford | 2-0 | Havant & Wville | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dover | 2-2 | Hemel Hempstead Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Maidstone Utd | 1-1 | Farnborough | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Slough Town | 0-0 | Chelmsford City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Taunton Town | 0-1 | Hampton & Richmond | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Tonbridge Angels | 3-2 | Bath City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Torquay | 5-1 | Welling United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Weymouth | 3-1 | Eastbourne Borough | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Worthing | 1-2 | Yeovil Town | |||
Austria - Frauenliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Neulengbach W | 0-1 | Sturm Graz W | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bergheim W | 1-6 | Austria Wien W | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Lustenau / Dornbirn | 1-3 | Altach / Vorderland W | |||
Armenia - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Banants Yerevan | 1-0 | Artsakh | |||
21/10/2023 14:00 | FT | BKMA | 1-3 | Shirak | |||
Switzerland - AXA Women’s Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Young Boys W | 1-1 | Grasshopper W | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Luzern W | 0-3 | Zürich W | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Basel W | 2-2 | Servette Chênois W | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Aarau | 1-2 | Thun | |||
21/10/2023 15:00 | FT | St. Gallen W | 3-1 | Rapperswil Jona | |||
Belgium - Second Amateur Division - ACFF ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Verviers | 3-1 | La Louvière Centre | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Rochefort | 5-1 | Jette | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Albert Quévy-Mons | 2-0 | Tubize | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Tournai | 2-0 | Meux | |||
Belgium - Second Amateur Division - VFV A ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Oudenaarde | 3-0 | Cercle Brugge II | |||
21/10/2023 21:00 | FT | KRC Gent | 3-0 | Zulte Waregem II | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Ninove | 4-1 | Mandel United | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Dikkelvenne | 1-3 | Torhout | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Oostkamp | 2-1 | Zelzate | |||
Belgium - Second Amateur Division - VFV B ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Lille | 0-2 | Berchem Sport | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Lyra-Lierse Berlaar | 1-1 | Londerzeel | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Sporting Hasselt | 5-0 | FC Lebbeke | |||
21/10/2023 21:00 | FT | City Pirates Antwerpen | 0-2 | Hades | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Houtvenne | 2-2 | Bocholt | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Wezel | 0-1 | Diegem Sport | |||
Ukraine - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Oleksandria | 0-1 | Kolos Kovalivka | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Shakhtar Donetsk | 3-0 | LNZ Cherkasy | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Chornomorets | 3-0 | Minai | |||
Italy - Serie B ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:15 | FT | Catanzaro | 3-0 | Feralpisalo | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bari | 1-1 | Modena | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Cremonese | 0-1 | Sudtirol | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Lecco | 0-2 | Ascoli | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Pisa | 2-1 | Cittadella | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Ternana | 0-1 | Brescia | |||
Austria - Landesliga - Wien ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Austria XIII | 2-2 | Simmeringer SC | |||
21/10/2023 16:00 | FT | ASV 13 | 2-2 | Schwechat | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Wienerberg | 1-1 | Stadlau | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Union Mauer | 6-0 | Hellas Kagran | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Dinamo Helfort | 3-0 | Slovan HAC | |||
Austria - Landesliga - Niederosterreich ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Gloggnitz | 2-0 | Retz | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Kilb | 1-1 | St. Pölten II | |||
Austria - Landesliga - Tirol ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Fügen | 2-2 | Kematen | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Völs | 3-1 | Wörgl | |||
Austria - Landesliga - Karnten ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Kraig | 3-1 | Völkermarkt | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bleiburg | 3-1 | Austria Klagenfurt II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | SC Landskron | 0-0 | Köttmannsdorf | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Donau Klagenfurt | 2-0 | Ferlach | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Velden | 1-1 | KAC | |||
Austria - Landesliga - Burgenland ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Rudersdorf | 5-2 | Deutschkreutz | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Kohfidisch | 1-7 | Siegendorf | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Edelserpentin | 1-1 | St. Margarethen / Bur | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Schattendorf | 1-1 | Halbturn | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Klingenbach | 3-1 | Horitschon | |||
Austria - Landesliga - Salzburg ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Straßwalchen | 2-0 | Adnet | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bürmoos | 0-0 | Siezenheim | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Eugendorf | 1-3 | Grödig | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Anif | 1-2 | Bramberg | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Thalgau | 3-2 | Union Henndorf | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Kuchl | 2-0 | Golling | |||
Austria - Landesliga - Vorarlbergliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Austria Lustenau II | 1-3 | Alberschwende | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Höchst | 4-4 | Andelsbuch | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Lauterach | 1-0 | Hörbranz | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Göfis | 0-2 | Hard | |||
21/10/2023 14:45 | FT | Rotenberg | 3-2 | Lochau | |||
Austria - Landesliga - Oberosterreich ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Wels | 2-0 | Wohnbau Dietach | |||
21/10/2023 16:30 | FT | St. Martin i.M. | 1-1 | Ostermiething | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Bad Schallerbach | 1-2 | Mondsee | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Friedburg / Pöndorf | 1-0 | Union Edelweiß | |||
Cambodia - C-League ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Phnom Penh Crown | 3-1 | Prey Veng | |||
Bosnia - 1st League - RS ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Sutjeska Foča | 5-1 | Ljubić Prnjavor | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Sloboda Mrkonjić Grad | 4-0 | Borac Kozarska Dubica | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Drina Zvornik | 0-0 | Kozara Gradiška | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Laktaši | 3-0 | Slavija | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Famos Vojkovići | 2-1 | FK Romanija Pale | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Željezničar Banja Luka | 0-0 | Radnik Bijeljina | |||
Bosnia - 1st League - FBiH ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Čelik | 1-0 | Sloboda Tuzla | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Goražde | 1-1 | Budućnost Banovići | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Tomislav | 4-5 | Vis Kosova | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Radnik Hadžići | 2-1 | Zvijezda Gradačac | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Bratstvo Gračanica | 3-1 | TOŠK Tešanj | |||
Germany - U19 Bundesliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Augsburg U19 | 0-1 | Heidenheim U19 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Stuttgart U19 | 0-1 | Eintracht Frankf U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Carl Zeiss Jena U19 | 1-1 | Hertha BSC U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Greuther Fürth U19 | 0-1 | 1860 München U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Verl U19 | 3-4 | Alemannia Aachen U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | RB Leipzig U19 | 2-2 | Hannover 96 U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Sandhausen U19 | 3-1 | Karlsruher SC U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Hamburger SV U19 | 3-3 | Dynamo Dresden U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Werder Bremen U19 | 0-4 | Union Berlin U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Kaiserslautern U19 | 1-1 | Nürnberg U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Ingolstadt U19 | 0-2 | Hoffenheim U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Bochum U19 | 1-3 | Borussia Dortmund U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Mainz 05 U19 | 1-2 | Bayern München U19 | |||
Ukraine - Persha Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 13:45 | FT | Viktoriya Mykolaivka | 2-1 | Dinaz Vyshhorod | |||
21/10/2023 13:15 | FT | Ahrobiznes Volochysk | 3-0 | Khust City | |||
21/10/2023 12:30 | FT | Nyva Buzova | 0-1 | Karpaty | |||
Moldova - Super Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | CSF Bălți | 3-0 | Milsami Orhei | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Zimbru | 3-1 | Floreşti | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Sheriff Tiraspol | 4-0 | Spartanii Selemet | |||
Luxembourg - National Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | FC Differdange 03 | 5-0 | Schifflange | |||
France - Feminine Division 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Saint-Étienne W | 1-2 | Le Havre W | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Lille W | 0-4 | Paris Saint Germain W | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Guingamp W | 1-0 | Bordeaux W | |||
World - UEFA U17 Championship - Qualification ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Serbia U17 | 5-1 | Azerbaijan U17 | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Liechtenstein U17 | 0-3 | Finland U17 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Turkey U17 | 0-0 | Kazakhstan U17 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Ukraine U17 | 0-1 | Germany U17 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Luxembourg U17 | 1-1 | Slovenia U17 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Belarus U17 | 3-1 | Scotland U17 | |||
Bulgaria - Third League - Northeast ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Svetkavitsa Targovishte | 2-0 | Kubrat | |||
21/10/2023 16:00 | CANC | Volov Shumen | - | Septemvri Tervel | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Cherno more II | 4-2 | Chernolomets 1919 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Benkovski Isperih | 2-1 | Ustrem Donchevo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Riltsi | 1-1 | Ludogorets III | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Dunav ot Ruse II | 1-2 | Dorostol | |||
Belgium - Third Amateur Division - ACFF A ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Perwez | 3-0 | RAS Monceau | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Arquet | 1-1 | Onhaye | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Aische | 2-2 | Wallonne Ciney | |||
Belgium - Third Amateur Division - ACFF B ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Habay-la-Neuve | 2-3 | Huy | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Sprimont | 1-2 | Wanze / Bas-Oha | |||
Belgium - Third Amateur Division - VFV A ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Eendracht Wervik | 3-3 | Erpe-Mere United | |||
Belgium - Third Amateur Division - VFV B ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Nijlen | 1-3 | Turnhout | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Esperanza Pelt | 3-3 | Betekom | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Geel | 3-3 | Berg en Dal | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Sint-Lenaarts | 3-1 | Zwarte Leeuw | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Schoonbeek-Beverst | 1-1 | Wellen | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Witgoor Sport | 4-5 | Beerschot VA II | |||
Belgium - Provincial - Liege ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Malmundaria | 1-4 | Trooz | |||
Belgium - Provincial - Brabant VFV ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:15 | FT | Rotselaar | 3-0 | Sporting Kampenhout | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Kraainem | 1-2 | Eendracht Mazenzele | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Huldenberg | 2-2 | Elewijt | |||
Belgium - Provincial - Antwerpen ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Loenhout | 0-0 | 's Gravenwezel-Schilde | |||
Belgium - Provincial - West-Vlaanderen ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Varsenare | 0-1 | Diksmuide | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Racing Waregem | 2-2 | Bredene | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Wevelgem City | 1-0 | Ardooie | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Dottignies | 1-2 | Rumbeke | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Sparta Heestert | 1-1 | Excelsior Zedelgem | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Moen | 4-0 | Westrozebeke | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Meulebeke | 2-3 | Oostnieuwkerke | |||
Belgium - Provincial - Oost-Vlaanderen ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | KSK Beveren | 3-0 | Destelbergen | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Berlare | 0-0 | Munkzwalm | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Svelta Melsele | 3-4 | Standard Denderleeuw | |||
21/10/2023 20:30 | FT | DT Borsbeke | 2-3 | Lembeke | |||
Belgium - Provincial - Limburg ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Helson Helchteren | 2-0 | Herk | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Bregel Sport | 2-1 | Torpedo Hasselt | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Herkol | 2-2 | Meeuwen | |||
21/10/2023 20:30 | FT | Weerstand Koersel | 0-0 | Groen Star Beek | |||
Belgium - Provincial - Luxembourg ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Florenville | 1-2 | Oppagne-Wéris | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Nothomb-Post | 4-1 | Chaumont | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Libramont | 4-2 | Lorraine Arlon | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Messancy | 0-1 | RESC Houffaloise | |||
Belgium - Provincial - Brabant ACFF ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Ixelles | 0-1 | Amicii Bruxelles | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Stade Everois | 1-2 | Waterloo | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Auderghem | 5-1 | NSeth Berchem | |||
Germany - Frauen Bundesliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | SGS Essen W | 1-1 | Werder Bremen W | |||
21/10/2023 13:00 | FT | SC Freiburg W | 0-2 | Nürnberg | |||
Hungary - NB III - Southwest ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Dunaújváros-Pálhalma | 0-1 | Kaposvar | |||
Greece - Super League 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Aris Thessalonikis | 1-0 | Panserraikos | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Panetolikos | 2-0 | Volos NFC | |||
Saudi-Arabia - Pro League ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Al-Ahli Jeddah | 3-1 | Al Wehda Club | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Al Shabab | 2-0 | Al Taee | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Al-Nassr | 2-1 | Damac | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Al-Hazm | 4-3 | Al-Raed | |||
Turkey - Süper Lig ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Galatasaray | 2-1 | Besiktas | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Gazişehir Gaziantep | 1-0 | Antalyaspor | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Konyaspor | 1-2 | Pendikspor | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Kayserispor | 3-1 | Rizespor | |||
Turkey - 1. Lig ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Goztepe | 3-0 | Şanlıurfaspor | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sakaryaspor | 2-0 | Adanaspor | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Tuzlaspor | 1-2 | Kocaelispor | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Erzurum BB | 0-1 | Keçiörengücü | |||
Kenya - FKF Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | KCB | 1-1 | Ulinzi Stars | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Sofapaka | 1-0 | Police | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Talanta | 3-1 | Posta Rangers FC | |||
England - FA WSL ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:15 | FT | Leicester City WFC | 0-1 | Manchester City W | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Aston Villa W | 2-4 | Tottenham Hotspur W | |||
Poland - Central Youth League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Zagłębie Lubin U19 | 3-0 | Korona Kielce U19 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Odra Opole U19 | 1-0 | Widzew Łódź U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Polonia Warszawa U19 | 0-0 | Legia Warszawa U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Raków Częstochowa U19 | 4-0 | Sandecja Nowy Sącz U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Cracovia U19 | 1-1 | Pogoń Szczecin U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Wisła Kraków U19 | 4-3 | Warta Poznań U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Arka Gdynia U19 | 3-1 | Jagiellonia U19 | |||
Bulgaria - Third League - Southeast ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Sozopol | 1-2 | Nesebar | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Levski Karlovo | 0-3 | Lokomotiv Plovdiv II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Dimitrovgrad | 2-1 | Zagorets | |||
21/10/2023 16:00 | FT | FK Sliven | 0-3 | Rozova dolina | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sekirovo | 3-2 | Karnobat | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Gigant Saedinenie | 2-0 | Atletik Kuklen | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Asenovets | 0-0 | Botev Plovdiv II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Yambol 1915 | 2-0 | Sokol Markovo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Beroe II | 0-3 | Sayana Haskovo | |||
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Amical Saint-Prex | 1-0 | Farvagny / Ogoz | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Dardania Lausanne | 4-0 | Collex-Bossy | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Lancy | 0-0 | Martigny Sports | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Romontois | 4-2 | Stade Payerne | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Signal | 1-0 | Perly-Certoux | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Echichens | 4-1 | Olympique de Genève | |||
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Prishtina Bern | 2-0 | Ueberstorf | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Besa Biel/Bienne | 3-3 | Erguël | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Muri-Gümligen | 3-0 | Pratteln | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Old Boys | 2-1 | Binningen | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Dornach | 6-0 | Ajoie-Monterri | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bubendorf | 0-3 | Tavannes / Tramelan | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Liestal | 3-1 | Schöftland | |||
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:45 | FT | Collina d'Oro | 2-2 | Goldau | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Locarno | 2-0 | Unterstrass | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Emmen | 2-0 | Perlen-Buchrain | |||
21/10/2023 18:15 | FT | Kickers Luzern | 1-4 | Sursee | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Zofingen | 1-0 | Gambarogno - Contone | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Zug | 8-3 | Cham II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Red Star Zürich | 1-2 | Brunnen | |||
Switzerland - 2. Liga Interregional - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Tägerwilen | 4-1 | Rapperswil-Jona II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Frauenfeld | 3-2 | Widnau | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chur 97 | 1-1 | Lachen / Altendorf | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Adliswil | 2-3 | Uster | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Thalwil | 3-3 | Wil II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | SV Schaffhausen | 2-0 | Bazenheid | |||
England - Non League Premier - Southern South ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bracknell Town | 1-5 | AFC Totton | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Didcot Town | 1-2 | Salisbury | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gosport Borough | 2-1 | Tiverton Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hayes & Yeading United | 1-1 | Merthyr Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hendon | 1-0 | Dorchester Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Plymouth Parkway | 1-1 | Basingstoke Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Poole Town | 2-5 | Chesham United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Sholing | 3-3 | Hungerford Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Swindon Supermarine | 1-1 | Hanwell Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Walton & Hersham | 1-0 | Beaconsfield Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Winchester City | 1-2 | Harrow Borough | |||
England - Non League Premier - Southern Central ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Barwell | 4-4 | Stamford | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bromsgrove Sporting | 2-1 | Hitchin Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Coalville Town | 9-0 | Berkhamsted | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Redditch United | 0-2 | Nuneaton Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stratford Town | 1-0 | St Ives Town | |||
England - Non League Premier - Northern ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ashton United | 0-2 | Radcliffe | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Atherton Collieries | 1-4 | Marske United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Basford United | 1-1 | United of Manchester | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Marine | 2-1 | Lancaster City | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Morpeth Town | 2-0 | Macclesfield | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stafford Rangers | 1-1 | Bamber Bridge | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rylands | 1-0 | Hyde United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Workington | 2-3 | Gainsborough Trinity | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Worksop Town | 3-1 | Bradford (Park Avenue) | |||
England - Non League Premier - Isthmian ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Billericay Town | 2-0 | Hastings United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Carshalton Athletic | 1-2 | Horsham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Cheshunt | 0-2 | Haringey Borough | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Concord Rangers | 1-3 | Chatham Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | AFC Hornchurch | 4-1 | Bognor Regis Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Kingstonian | 3-0 | Folkestone Invicta | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Lewes | 4-0 | Enfield Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Margate | 1-1 | Hashtag United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Potters Bar Town | 1-1 | Cray Wanderers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Whitehawk | 1-1 | Dulwich Hamlet | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Wingate & Finchley | 6-2 | Canvey Island | |||
England - Non League Div One - Isthmian North ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Basildon United | 2-0 | Enfield 1893 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Brentwood Town | 0-1 | Heybridge Swifts | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Brightlingsea Regent | 3-3 | Redbridge | |||
21/10/2023 17:00 | PST | East Thurrock United | - | Bury Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Ipswich Wanderers | 2-2 | Stowmarket Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Lowestoft Town | 2-0 | Bowers & Pitsea | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Maldon & Tiptree | 2-0 | Gorleston | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Walthamstow | 1-1 | Grays Athletic | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Witham Town | 2-2 | New Salamis | |||
England - Non League Div One - Southern Central ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | AFC Dunstable | 2-5 | Waltham Abbey | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Aylesbury United | 2-3 | Hadley | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Barton Rovers | 1-2 | Biggleswade | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bedford Town | 3-1 | Cirencester Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Biggleswade Town | 3-1 | Kidlington | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hertford Town | 5-1 | Thame United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Leighton Town | 1-3 | AFC Kempston Rovers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | North Leigh | 4-1 | Kings Langley | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Ware | 1-1 | Stotfold | |||
England - Non League Div One - Southern South ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bashley | 3-2 | Frome Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bemerton Heath Harleq. | 0-5 | Evesham United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bideford | 3-1 | Wimborne Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Bristol Manor Farm | 0-3 | Paulton Rovers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Larkhall Athletic | 1-0 | Melksham Town | |||
21/10/2023 17:00 | - | Malvern Town | - | Hamworthy United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Mousehole | 4-0 | Willand Rovers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Tavistock | 3-1 | Bishop's Cleeve | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Westbury United | 0-0 | Cribbs | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Yate Town | 4-1 | Exmouth | |||
England - Non League Div One - Isthmian South East ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ashford United | 3-2 | Merstham | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Broadbridge Heath | 0-2 | Ramsgate | |||
21/10/2023 17:00 | FT | East Grinstead Town | 0-4 | Cray Valley PM | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hythe Town | 2-2 | Burgess Hill Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Phoenix Sports | 1-2 | Lancing | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Sheppey United | 2-3 | Horndean | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Three Bridges | 3-1 | Littlehampton Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Beckenham Town | 3-3 | Herne Bay | |||
England - Non League Div One - Northern West ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:15 | FT | City of Liverpool | 2-1 | Hednesford Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | 1874 Northwich | 1-0 | Widnes | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Avro | 0-0 | Hanley Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chasetown | 3-2 | Bootle | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Clitheroe | 2-1 | Newcastle Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Kidsgrove Athletic | 1-3 | Witton Albion | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Mossley | 1-3 | Leek Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Nantwich Town | 1-1 | Prescot Cables | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Runcorn Linnets | 2-0 | Vauxhall Motors | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stalybridge Celtic | 1-0 | Trafford | |||
England - Non League Div One - Northern Midlands ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Bedworth United | 0-1 | Lye Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Cambridge City | 0-3 | Walsall Wood | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Coventry Sphinx | 0-0 | Coleshill Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Leicester Road | 2-1 | Boldmere St. Michaels | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Quorn | 2-1 | Sporting Khalsa | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rugby Town | 1-2 | Loughborough Dynamo | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 2-0 | AFC Rushden & Diamonds | |||
England - Non League Div One - Northern East ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Carlton Town | 0-2 | Stocksbridge Park Steels | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Grantham Town | 2-3 | Bridlington Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Grimsby Borough | 1-2 | Winterton Rangers | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Stockton Town | 1-1 | Dunston UTS | |||
England - Non League Div One - Isthmian South Central ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Ashford Town (Middlesex) | 1-3 | Marlow | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chipstead | 1-0 | Ascot United | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Corinthian-Casuals | 0-0 | Binfield | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Hartley Wintney | 1-3 | Uxbridge | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Metropolitan Police | 0-1 | Raynes Park Vale | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Northwood | 2-4 | Chertsey Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | South Park | 5-1 | Thatcham Town | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Westfield (Surrey) | 1-3 | Southall | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Hanworth Villa | 4-4 | Guernsey | |||
Brazil - Carioca - 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Serrano RJ | 2-2 | Serra Macaense | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Paduano | 0-0 | Duque de Caxias | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Nova Cidade | 1-1 | Friburguense | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Pérolas Negras | 2-0 | Macaé | |||
Zambia - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Forest Rangers | 1-1 | Trident | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Man Utd Zambia Academy | 1-0 | Mufulira Wanderers | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Nkana | 1-1 | NAPSA Stars | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Mutondo Stars | 3-2 | Prison Leopards | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Red Arrows | 4-0 | Nkwazi | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Zanaco | 3-0 | Konkola Blades | |||
Cyprus - 1. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Aris | 2-0 | Ethnikos Achna | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Apoel Nicosia | 1-0 | Nea Salamis | |||
21/10/2023 19:00 | FT | AEK Larnaca | 5-0 | Karmiotissa | |||
Netherlands - Tweede Divisie ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Rijnsburgse Boys | 1-1 | Quick Boys | |||
Iran - Persian Gulf Pro League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:45 | FT | Tractor Sazi | 2-3 | Shams Azar Qazvin | |||
21/10/2023 17:30 | FT | ZOB Ahan | 1-2 | Mes Rafsanjan | |||
- Premyer Liqa ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Sabah FA | 3-1 | Sumqayıt | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Kapaz | 0-0 | Zira | |||
Thailand - Thai League 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Kanchanaburi | 3-1 | Pattaya United | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Chiangmai United | 0-0 | Chainat | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Ayutthaya FC | 2-2 | Lampang FC | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Customs United | 1-6 | Rayong FC | |||
Bulgaria - Third League - Southwest ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Vihren | 1-3 | Balkan Botevgrad | |||
21/10/2023 16:00 | FT | CSKA 1948 Sofia III | 2-3 | Levski Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Slivnishki geroy | 2-2 | Kostinbrod | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Septemvri Sofia II | 0-0 | Vitosha Bistritsa | |||
21/10/2023 16:00 | FT | FK Minyor Pernik | 1-0 | CSKA Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Septemvri Simitli | 2-0 | Slavia Sofia II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Kyustendil | 5-0 | Oborishte | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bansko | 1-0 | Pirin Razlog | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Botev Ihtiman | 2-1 | Hebar II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Rilski Sportist | 2-1 | Chavdar Etropole | |||
Spain - Primera División RFEF - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Cultural Leonesa | 1-0 | Arenteiro | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Sabadell | 0-1 | Deportivo La Coruna | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Teruel | 0-0 | Fuenlabrada | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Unionistas de Salamanca | 0-0 | Tarazona | |||
Spain - Primera División RFEF - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Malaga | 0-0 | Real Madrid II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Mérida AD | 0-1 | Real Murcia | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Algeciras | 1-0 | AD Ceuta FC | |||
France - National 2 - Group A ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Fréjus St-Raphaël | 2-2 | Hyères | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Jura Sud Foot | 0-2 | Andrézieux | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Olympique d'Alès | 0-2 | Thonon Évian | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Toulon | 1-1 | Grasse | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Chamalières | 0-1 | Le Puy Foot | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Toulouse II | 0-2 | Cannes | |||
France - National 2 - Group B ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Avoine OCC | 2-1 | Bourges Foot 18 | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Blois | 0-0 | Trélissac | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Libourne | 0-0 | Angers SCO II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Saumur | 3-1 | Angoulême | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Gobelins | 1-1 | Romorantin | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Les Herbiers | 2-2 | St-Pryvé St-Hilaire | |||
France - National 2 - Group C ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Stade Briochin | 0-0 | Racing Colombes 92 | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Lorient II | 0-2 | Saint-Malo | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Aubervilliers | 2-1 | Vire | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Châteaubriant | 1-2 | Bastia-Borgo | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Dinan Léhon | 2-1 | Guingamp II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Granville | 2-1 | Beauvais | |||
France - National 2 - Group D ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Colmar | 1-2 | Racing Besançon | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Bourg-en-bresse 01 | 1-0 | Bobigny | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Fleury 91 | 2-0 | Creteil | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Olympique St Quentin | 4-0 | Haguenau | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Auxerre II | 0-0 | Feignies-Aulnoye | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Wasquehal | 0-0 | Biesheim | |||
Germany - Regionalliga - Nordost ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Energie Cottbus | 0-2 | Carl Zeiss Jena | |||
21/10/2023 14:00 | FT | BAK '07 | 1-1 | ZFC Meuselwitz | |||
Germany - Regionalliga - Bayern ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Ansbach | 3-0 | Viktoria Aschaffenburg | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Aubstadt | 3-1 | Buchbach | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Illertissen | 2-2 | Greuther Fürth II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Augsburg II | 3-1 | Wacker Burghausen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Vilzing | 1-3 | FC Wurzburger Kickers | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Schalding-Heining | 0-1 | Nürnberg II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bayreuth | 3-0 | FC Schweinfurt 05 | |||
Germany - Regionalliga - SudWest ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Schott Mainz | 1-3 | Hoffenheim II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Barockstadt Fulda-Lehn. | 6-2 | Balingen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC 08 Homburg | 2-1 | Hessen Kassel | |||
21/10/2023 15:00 | FT | SGV Freiberg | 1-2 | FSV Mainz 05 II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Astoria Walldorf | 1-2 | TSV Steinbach | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Stuttgart II | 0-2 | Stuttgarter Kickers | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FSV Frankfurt | 3-0 | VfR Aalen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Bahlinger SC | 0-2 | Eintracht Frankfurt II | |||
Germany - Regionalliga - Nord ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | SV Drochtersen/assel | 2-0 | St. Pauli II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Spelle-Venhaus | 0-3 | SV Meppen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Holstein Kiel II | 5-3 | Eimsbütteler TV | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Weiche Flensburg | 1-2 | Havelse | |||
Germany - Regionalliga - West ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Düren Merzenich | 5-0 | Fortuna Düsseldorf II | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Bocholt | 2-1 | Fortuna Koln | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Rot Weiss Ahlen | 1-4 | Alemannia Aachen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Köln II | 3-0 | Wiedenbrück | |||
21/10/2023 15:00 | FT | SV Rodinghausen | 4-1 | SSVg Velbert | |||
Netherlands - Eredivisie Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | ADO Den Haag W | 2-3 | Twente W | |||
Spain - Segunda División RFEF - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Guijuelo | 2-1 | Racing Santander II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Villalbés | 1-1 | Ourense CF | |||
Spain - Segunda División RFEF - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Mutilvera | 0-3 | Athletic Club II | |||
21/10/2023 18:00 | FT | San Juan | 0-4 | UD Logroñés | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Valle Egüés | 0-1 | Utebo | |||
Spain - Segunda División RFEF - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Espanyol II | 1-0 | Badalona | |||
Spain - Segunda División RFEF - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Cartagena LU II | 0-0 | Antoniano | |||
Spain - Segunda División RFEF - Group 5 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | SS Reyes | 3-0 | Llerenense | |||
Germany - Oberliga - Bayern Süd ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Nordlingen | 2-1 | Heimstetten | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Rain / Lech | 1-0 | Erlbach | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Schwaben Augsburg | 5-0 | Kirchanschöring | |||
21/10/2023 15:00 | FT | 1860 München II | 4-1 | Sonthofen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Deisenhofen | 4-2 | Garching | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Landsberg | 3-1 | Gundelfingen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Dachau | 3-0 | Kottern | |||
Germany - Oberliga - Bayern Nord ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Cham | 2-1 | Kornburg | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Abtswind | 3-2 | Gebenbach | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Coburg | 1-1 | Jahn Regensburg II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Fortuna Regensburg | 7-2 | Neudrossenfeld | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bayern Hof | 0-0 | Würzburger FV | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Donaustauf | 2-3 | Ingolstadt II | |||
Germany - Oberliga - Nordost-Nord ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Optik Rathenow | 1-3 | Tennis Borussia | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Lichtenberg | 5-2 | Rostocker FC | |||
Germany - Oberliga - Nordost-Süd ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Krieschow | 3-0 | FC Grimma | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Ludwigsfelde | 0-1 | Einheit Wernigerode | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Plauen | 3-0 | Arnstadt | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Motor Marienberg | 1-6 | Union Sandersdorf | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Magdeburg II | 2-2 | Bischofswerdaer FV | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Einheit Rudolstadt | 1-4 | SC Freital | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Budissa Bautzen | 0-3 | Germania Halberstadt | |||
Germany - Oberliga - Hessen ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Hünfelder SV | 5-1 | Eddersheim | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Hanau 93 | 0-2 | Waldgirmes | |||
21/10/2023 16:00 | FT | SV Steinbach | 1-4 | 1960 Hanau | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Vfb Marburg | 2-0 | Weidenhausen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Eintracht Stadtallendorf | 0-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Baunatal | 1-0 | Fernwald | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Gießen | 2-1 | Bayern Alzenau | |||
Germany - Oberliga - Schleswig-Holstein ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Oldenburger SV | 2-2 | TSB Flensburg | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Bordesholm | 1-3 | Heider SV | |||
Germany - Oberliga - Hamburg ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Tus Dassendorf | 3-0 | Süderelbe | |||
Germany - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Alemannia Waldalgesheim | 1-1 | Sv Morlautern | |||
21/10/2023 16:00 | FT | TuS RW Koblenz | 2-1 | Baumholder | |||
21/10/2023 16:00 | FT | FV Engers 07 | 1-1 | Mechtersheim | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Wormatia Worms | 2-1 | Diefflen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Karbach | 2-5 | Pirmasens | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Gonsenheim | 1-1 | Dudenhofen | |||
Germany - Oberliga - Niederrhein ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | KFC Uerdingen 05 | 4-3 | Meerbusch | |||
21/10/2023 17:00 | FT | SF Baumberg | 2-2 | Germania Ratingen | |||
Germany - Oberliga - Baden-Württemberg ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | FV Ravensburg | 1-1 | CFR Pforzheim | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Essingen | 4-3 | Hollenbach | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Offenburger FV | 1-3 | Oberachern | |||
21/10/2023 15:00 | FT | SG Sonnenhof Grossaspach | 3-1 | Reutlingen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Backnang | 0-2 | Göppinger SV | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC Holzhausen | 0-2 | VfR Mannheim | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Normannia Gmünd | 3-0 | Denzlingen | |||
21/10/2023 15:00 | FT | FC 08 Villingen | 2-2 | Mutschelbach | |||
Germany - Oberliga - Niedersachsen ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Ramlingen / Ehlershausen | 3-1 | Arminia Hannover | |||
Ukraine - Druha Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Nyva Vinnytsya | 2-0 | Real Pharm | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Trostianets | 0-3 | UCSA | |||
21/10/2023 13:00 | PST | Metalurh Zaporizhya II | - | VAST | |||
21/10/2023 12:45 | FT | Skala 1911 Stryi | 1-3 | Zvyahel | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Rukh Vynnyky II | 0-1 | Druzhba | |||
Romania - Liga II ( League ) | |||||||
21/10/2023 11:30 | FT | Unirea Slobozia | 1-0 | CSA Steaua Bucureşti | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Dumbrăviţa | 2-0 | Alexandria | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Csikszereda | 1-0 | Unirea Dej | |||
21/10/2023 11:00 | FT | CSM Reşiţa | 1-1 | Tunari | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Progresul Spartac | 0-1 | Metaloglobus | |||
Slovakia - 3. liga - West ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Galanta | 2-1 | Jednota Bánová | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Častkovce | 2-1 | Podkonice | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Baník Lehota p.Vtáčnikom | 2-1 | Rača | |||
Bulgaria - Third League - Northwest ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | OFK Levski | 1-0 | Pavlikeni | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Akademik Svishtov | 2-0 | Sevlievo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Lokomotiv Mezdra | 3-0 | Juventus Malchika | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Vihar Slavyanovo | 0-1 | Drenovets | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Partizan | 1-3 | Yantra Polski Trambesh | |||
Germany - Oberliga - Bremen ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Aumund-Vegesack | 6-3 | Brinkumer SV | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Werder Bremen II | 4-0 | Vahr-Blockdiek | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Woltmershausen | 5-3 | Blumenthaler SV | |||
21/10/2023 15:00 | FT | TuRa Bremen | 5-0 | Komet Arsten | |||
Russia - Second League A - Fall Season Silver ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Avangard Kursk | 1-2 | Metallurg Lipetsk | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Salyut-Belgorod | 0-3 | Chelyabinsk | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Chertanovo Moscow | 1-1 | Novosibirsk | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Rodina Moskva II | 2-1 | Amkar | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Forte Taganrog | 1-0 | Tekstilshchik | |||
Scotland - Premiership ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Kilmarnock | 3-1 | Livingston | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Rangers | 4-0 | Hibernian | |||
Mauritania - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Garde Nationale | 0-0 | Gendrim | |||
21/10/2023 19:15 | FT | SNIM | 0-0 | Ksar | |||
21/10/2023 19:15 | FT | Kaédi | 0-0 | Pompiers | |||
Netherlands - U21 Divisie 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Volendam U21 | 1-3 | De Graafschap U21 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Twente / Heracles U21 | 1-3 | Feyenoord U21 | |||
Andorra - 2a Divisió ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | - | UE Santa Coloma II | - | UE Engordany | |||
Italy - Campionato Primavera - 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Fiorentina U19 | 1-2 | Lazio U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Internazionale U19 | 4-0 | Sassuolo U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Lecce U19 | 2-2 | Frosinone U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Roma U19 | 0-0 | Milan U19 | |||
Moldova - Liga 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Victoria Bardar | 5-3 | Văsieni | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Dinamo-Auto | 1-4 | Iskra | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Olimp Comrat | 3-1 | Real Succes | |||
Burundi - Ligue A ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Lydia Ludic | 1-2 | Vital'O | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Dynamik | 3-0 | Inter Star | |||
Turkey - 3. Lig - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Aliağa FAŞ | 2-1 | Küçükçekmece Sinopspor | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Kepez Belediyespor | 4-1 | Talasgücü Belediyespor | |||
Turkey - 3. Lig - Group 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Silifke Belediyespor | 2-1 | Karşıyaka | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Turgutluspor | 1-2 | Efeler 09 Spor | |||
Turkey - 3. Lig - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Kuşadasıspor | 0-3 | Osmaniyespor | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Tepecikspor | 1-0 | Viven Bornova | |||
Serbia - Prva Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Dubočica | 1-0 | Sloboda Uzice | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Jedinstvo Ub | 1-1 | Indjija | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Radnički Novi Beograd | 2-0 | Metalac GM | |||
21/10/2023 15:00 | FT | OFK Beograd | 2-0 | Mladost Novi Sad | |||
Turkey - 3. Lig - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Çankaya FK | 2-2 | Adana 1954 FK | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Orduspor 1967 | 4-0 | Balıkesirspor | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Sultanbeyli Belediyespor | 4-0 | Tokat Bld Plevnespor | |||
Costa Rica - Liga de Ascenso ( League ) | |||||||
21/10/2023 23:00 | FT | Santa Ana | 4-1 | Turrialba Fc | |||
21/10/2023 04:00 | FT | Guadalupe FC | 0-1 | Aserri FC | |||
Burkina Faso - Ligue 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:15 | - | Etoile Filante | - | Rahimo | |||
21/10/2023 20:45 | FT | USFA | 0-2 | Majestic | |||
21/10/2023 18:30 | FT | RCK | 1-0 | ASFB | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Royal | 3-3 | Salitas | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Sporting Cascades | 0-1 | KOZAF | |||
Spain - Primera División Femenina ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Barcelona W | 6-1 | Granada | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Sporting Huelva W | 0-2 | Atletico Madrid W | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Real Betis W | 2-2 | Valencia W | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Eibar W | 0-0 | Villarreal W | |||
Serbia - Super Liga ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | FK Vozdovac | 1-1 | TSC Backa Topola | |||
21/10/2023 19:30 | FT | FK Crvena Zvezda | 3-2 | Javor | |||
Slovakia - 3. liga - East ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Lipany | 3-0 | Fiľakovo | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Vranov nad Topľou | 3-3 | Svidník | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Stará Ľubovňa | 2-0 | Novohrad Lučenec | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Námestovo | 1-1 | MSK Tesla Stropkov | |||
Nicaragua - Liga Primera U20 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | H&H Export U20 | 0-14 | Real Estelí U20 | |||
Netherlands - U18 Divisie 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Ajax U18 | 3-0 | Feyenoord U18 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | AZ U18 | 5-0 | Sparta Rotterdam U18 | |||
21/10/2023 13:30 | FT | ADO Den Haag U18 | 0-4 | Utrecht U18 | |||
France - National 3 - Group A ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Cagnes-Le Cros | 3-1 | Rousset-Ste Victoire | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Fos | 1-0 | Olympique Marseille II | |||
21/10/2023 19:00 | CANC | Stade Beaucairois | - | Beziers | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Montpellier II | 0-3 | Istres | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Agde | 3-2 | Ardziv | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Corte | 0-0 | St Clément Montferrier | |||
France - National 3 - Group B ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Saint-Paul Sport | 1-1 | Alberes Argelès | |||
21/10/2023 19:15 | FT | Castanet | 2-0 | Anglet Genets | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Onet-le-Château | 1-2 | Stade Bordelais | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Bayonne | 3-0 | Colomiers | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Canet Roussillon | 2-1 | Bordeaux II | |||
France - National 3 - Group C ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Montlouis | 1-0 | Panazol | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Châtellerault | 1-3 | Châteauneuf-sur-Loire | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Chauvigny | 0-4 | Bourges Moulon | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Poitiers | 2-1 | Tours | |||
France - National 3 - Group D ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Le Poiré sur Vie | 1-0 | Vendée Fontenay | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Niort II | 5-2 | Saint-Nazaire AF | |||
21/10/2023 19:00 | FT | La Châtaigneraie | 1-2 | Challans | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Les Sables | 0-3 | Nantes II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | St-Philbert Gd Lieu | 0-0 | USSA Vertou | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Ancienne Château-Gontier | 3-3 | Chauray | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Laval II | 2-3 | Sablé | |||
France - National 3 - Group E ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | CPBB Rennes | 1-1 | Ergué-Gaberic | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Vannes | 1-0 | Vitré | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Stade Pontivy | 1-4 | Saint-Colomban Locminé | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Drapeau Fougères | 2-1 | Saint-Pierre Milizac | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Stade Plabennec | 3-2 | Lannion | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Rennes II | 2-2 | Pontivy GSI | |||
France - National 3 - Group F ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Villers Houlgate CF | 1-1 | Alençon | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Oissel | 1-2 | Chatou | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Dieppe | 1-0 | Dives-Cabourg | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Flers | 3-3 | Caen PTT | |||
21/10/2023 19:00 | FT | AG Caennaise | 1-2 | Quevilly II | |||
France - National 3 - Group H ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | - | Balagne | - | Orléans II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Bastia II | 0-0 | Montrouge | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Sainte Geneviève | 2-2 | Linas-Montlhery | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Ivry | 1-2 | Ajaccio II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Saran Municipal | 2-1 | St Maur Lusitanos | |||
France - National 3 - Group I ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Thaon | 0-0 | Belfort | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Sarre Union | 2-1 | Metz II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Métropole Troyenne | 0-1 | Raon l'Etape | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Strasbourg Koenigshoffen | 1-1 | Reims II | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Prix-lès-Mézières | 1-2 | Troyes II | |||
France - National 3 - Group J ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Moulins-Yzeure Foot 03 | 1-3 | Jura Dolois | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Gueugnon | 2-0 | ASPTT Dijon | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Pontarlier | 2-3 | Besançon | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Dijon II | 1-0 | Louhans-Cuiseaux | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Vesoul | 0-0 | Union Cosnoise | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Rumilly Vallières | 1-1 | Selongey | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sochaux II | 0-0 | La Chapelle | |||
France - National 3 - Group K ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Chassieu Décines | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Feurs | 1-3 | Limonest | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Saint-Priest | 2-0 | Ain Sud | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Olympique de Valence | 1-3 | Clermont II | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Espaly-Saint-Marcel | 1-0 | Hauts Lyonnais | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Vaulx | 0-1 | Chambéry | |||
Qatar - Stars League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | UMM Salal | 0-2 | Al-Rayyan SC | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Al Ahli Doha | 2-4 | Qatar SC | |||
Mexico - Liga Premier Serie A ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Leones Negros | 3-0 | Mineros de Fresnillo | |||
21/10/2023 05:00 | FT | Chihuahua FC | 1-0 | Calor de San Pedro | |||
21/10/2023 04:00 | FT | Petroleros de Salamanca | 1-0 | Reboceros La Piedad | |||
21/10/2023 03:45 | FT | Orgullo Reynosa | 0-1 | Real Apodaca | |||
21/10/2023 03:00 | FT | Tecos | 2-0 | Durango | |||
Mexico - Liga Premier Serie B ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Chilpancingo | 1-0 | Artesanos Metepec | |||
21/10/2023 02:00 | FT | Poza Rica | 1-0 | FC Santiago | |||
Mongolia - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 13:00 | FT | Khangarid | 5-1 | Bavarians | |||
21/10/2023 10:00 | FT | Deren | 1-0 | Ulaanbaatar | |||
France - National 3 - Group G ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Pays de Cassel | 5-2 | Entente S St Gratien | |||
21/10/2023 19:00 | FT | St Ouen l'Aumône | 1-2 | Compiègne | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Lille II | 1-1 | Drancy | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Croix Football IC | 1-0 | Lens II | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Saint-Amand | 1-1 | Valenciennes II | |||
Tunisia - Ligue 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | US Monastirienne | 1-0 | CS Sfaxien | |||
21/10/2023 16:30 | FT | EGS Gafsa | 1-1 | US Ben Guerdane | |||
Ghana - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Hearts of Oak | 0-0 | Samartex | |||
Croatia - Third NL - Sredite ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:45 | FT | HAŠK | 5-2 | Samobor | |||
21/10/2023 16:45 | FT | Trešnjevka | 4-0 | Bistra | |||
21/10/2023 16:45 | FT | Mladost Petrinja | 2-0 | Zelina | |||
21/10/2023 16:45 | FT | Ponikve | 2-1 | Segesta Sisak | |||
21/10/2023 16:45 | FT | Kurilovec | 2-1 | Zagorec | |||
21/10/2023 16:45 | FT | Lucko | 1-1 | Maksimir Zagreb | |||
Croatia - Third NL - Sjever ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Virovitica | 0-5 | Polet | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Dinamo Domašinec | 3-0 | Podravina Ludbreg | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Koprivnica | 0-1 | Rudar Mursko Središće | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Pitomača | 1-0 | Graničar Kotoriba | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Medjimurje Cakovec | 0-0 | Varteks Varaždin | |||
Croatia - Third NL - Istok ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Pomorac | 1-1 | Vinodol | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Rovinj | 1-0 | Halubjan Viškovo | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Nehaj | 10-1 | Medulin | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Pazinka | 2-1 | Buje | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Cres | 2-1 | Rudar Labin | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Uljanik | 2-1 | Kraljevica | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Crikvenica | 1-0 | Naprijed Hreljin | |||
Croatia - Third NL - Zapad ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Valpovka | 3-5 | Kutjevo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Vuteks-Sloga | 3-1 | Sloga Nova Gradiška | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Borac Kneževi Vinogradi | 2-2 | Čepin | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Slavija Pleternica | 0-1 | Dakovo-Croatia | |||
21/10/2023 16:00 | FT | NAŠK Našice | 0-2 | Svačić | |||
Serbia - Srpska Liga - West ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:30 | FT | Sloga Požega | 1-0 | Sloga Petrovac na Mlavi | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Mladi Radnik | 1-1 | Takovo | |||
21/10/2023 14:30 | FT | FAP | 1-0 | Omladinac Zablaće | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Budučnost Krušik | 0-0 | Vrelo Sport | |||
21/10/2023 14:30 | FT | FK Zlatibor | 1-4 | Borac Cacak | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Jošanica | 2-2 | Tutin | |||
21/10/2023 14:30 | FT | Real Podunavci | 1-1 | Loznica | |||
Serbia - Srpska Liga - East ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Jagodina | 1-1 | Meševo | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Dunav Prahovo | 1-0 | Pčinja Trgovište | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Sinđelić | 0-0 | Vlasina | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Radnički Svilajnac | 4-0 | Budućnost Popovac | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Djerdap Kladovo | 1-0 | Jedinstvo Kruševac | |||
Serbia - Srpska Liga - Vojvodina ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Backa | 0-5 | Sloven Ruma | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Radnički Zrenjanin | 0-2 | Naftagas | |||
21/10/2023 15:30 | FT | 1. Maj Ruma | 0-0 | Hajduk 1912 Kula | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Zeleznicar Inđija | 0-0 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
Serbia - Srpska Liga - Belgrade ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | RAD | 1-1 | Stepojevac Vaga | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Brodarac | 1-0 | BASK | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Studentski Grad | 0-0 | Jedinstvo Su | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Polet Dorćol | 0-1 | Padinska Skela | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Teleoptik | 2-1 | Zemun | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Sindjelic Beograd | 1-0 | Radnički Obrenovac | |||
Portugal - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | União Santarém | 3-0 | União de Tomar | |||
Cyprus - 2. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | FT | Enosis | 2-1 | PAEEK | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Peyia | 0-1 | MEAP Nisou | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Ayia Napa | 0-0 | Olympiakos | |||
21/10/2023 15:30 | FT | ENAD | 1-1 | Omonia 29is Maiou | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Xylotympou | 1-0 | Ahironas / Onisilos | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Digenis Morphou | 1-2 | Digenis Ypsonas | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Ermis | 1-1 | Akritas | |||
Gibraltar - Premier Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Europa Point | 1-2 | Lincoln Red Imps FC | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Magpies | 3-1 | Europa | |||
Czech Republic - 3. liga - MSFL ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Hlučín | 1-1 | Uničov | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Uherský Brod | 0-3 | Baník Ostrava II | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Start Brno | 2-3 | Karviná II | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Blansko | 4-1 | Frýdlant | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Tatran Bohunice | 0-3 | Hodonín | |||
Czech Republic - 3. liga - CFL A ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Přeštice | 2-2 | Viktoria Plzeň II | |||
21/10/2023 11:30 | FT | Králův Dvůr | 2-0 | Motorlet Praha | |||
21/10/2023 11:30 | FT | České Budějovice II | 3-2 | Jiskra Domažlice | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Loko Vltavín | 0-0 | Dukla Praha II | |||
Czech Republic - 3. liga - CFL B ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Sokol Živanice | 1-1 | Přepeře | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Baník Souš | 0-4 | Slovan Velvary | |||
21/10/2023 11:30 | FT | Kolín | 3-2 | Ústí nad Labem | |||
21/10/2023 11:15 | FT | Jablonec II | 1-0 | Teplice II | |||
Brazil - Goiano - 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Goiatuba EC | 4-2 | Jaraguá EC | |||
Cyprus - 3. Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:30 | FT | Spartakos Kitiou | 2-2 | Kouris Erimi | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Omonia Psevda | 2-1 | Ethnikos Assias | |||
21/10/2023 15:30 | FT | APEP | 1-1 | APEA | |||
21/10/2023 15:30 | FT | AEP Polemidion | 3-1 | Olympiada Lympion | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Halkanoras | 0-1 | Anagennisi Deryneia | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Ethnikos Latsion | 2-1 | Kedros Agia Marina | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Ormideia | 3-0 | Geroskipou | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Estradense | 1-1 | Bergantiños | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Rápido Bouzas | 2-2 | Atlético Arteixo | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Revilla | 0-2 | Solares | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Bezana | 1-2 | Tropezón | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Laredo | 0-0 | Velarde | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Atlético Mineros | 0-1 | Vimenor | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Atlético Albericia | 2-2 | Sámano | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Añorga | 0-2 | Vitoria | |||
21/10/2023 18:45 | FT | Deusto | 3-1 | Durango | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Anaitasuna | 2-0 | Touring | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Basconia | 1-0 | Pasaia KE | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Deportivo Alavés III | 0-1 | Lagun Onak | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 6 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Atzeneta | 0-1 | Ontinyent 1931 | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Jove Español | 0-1 | Acero | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Villarreal III | 0-1 | Soneja | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Patacona | 0-1 | Roda | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 7 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Villanueva Pardillo | 0-1 | RSD Alcalá | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Rayo Vallecano II | 0-1 | Collado Villalba | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 8 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Villaralbo | 0-5 | Salamanca UDS | |||
21/10/2023 17:45 | FT | Laguna de Duero | 1-3 | Burgos Promesas | |||
21/10/2023 17:30 | FT | La Virgen del Camino | 1-0 | Atlético Astorga | |||
21/10/2023 17:30 | FT | UD Santa Marta | 0-0 | Colegios Diocesanos | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 9 ( League ) | |||||||
21/10/2023 13:00 | FT | Huétor Vega | 3-1 | Atlético Melilla | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 10 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Xerez | 0-0 | Utrera | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Sevilla III | 3-3 | Coria CF | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 11 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Inter Manacor | 0-2 | Poblense | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Arenal | 2-2 | Collerense | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Platges Calvià | 2-0 | Alaior | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Alcúdia | 2-1 | Santanyí | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Felanitx | 0-1 | Portmany | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 12 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:15 | FT | Las Palmas II | 3-0 | Ibarra | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Herbania | 2-1 | Tamaraceite | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Buzanada | 2-2 | Unión Sur Yaiza | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Villa Santa Brígida | 0-1 | Tenerife II | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Santa Úrsula | 2-0 | Gran Tarajal | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Panadería Pulido | 3-1 | Atlético Victoria | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 15 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Avance Ezcabarte | 2-4 | Huarte | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Beti Onak | 1-3 | Oberena | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Lerinés | 1-4 | Ardoi | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Beti Kozkor | 1-2 | Txantrea | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Cortes | 1-1 | Bidezarra | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Burladés | 0-1 | Pamplona | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 17 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Calamocha | 2-0 | Borja | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Ebro | 1-0 | Illueca | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 18 ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Azuqueca | 1-1 | Atlético Tomelloso | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Villacañas | 0-1 | Tarancón | |||
Macedonia - Second League ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Novaci | 1-3 | Ohrid | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Sasa | 2-4 | Belasica | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Detonit Plachkovica | 3-0 | Osogovo | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Kozuv Gevgelija | 0-0 | Pobeda | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Karaorman | 1-2 | Bashkimi Kumanovo | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Vardar Negotino | 0-0 | Teteks | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Skopje | 0-0 | Besa Dobërdoll | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Aresimi | 1-1 | Pelister | |||
Lesotho - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Matlama | 1-0 | Liphakoe | |||
21/10/2023 16:00 | FT | ACE Maseru | 1-0 | CCX | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Manonyane | 0-1 | Lioli | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Linare | 1-1 | Lifofane | |||
Rwanda - National Soccer League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Rayon Sports | 3-0 | Sunrise | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Mukura | 2-1 | Bugesera | |||
21/10/2023 16:00 | - | Rwamagana City | - | Musanze | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Marines | 0-1 | Gasogi United | |||
Kuwait - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:30 | FT | Al Salmiyah | 2-1 | Al Jahra | |||
21/10/2023 17:40 | FT | Kazma | 1-2 | Al Shabab | |||
Croatia - Third NL - Jug ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Zagora | 3-2 | Sloga Mravince | |||
21/10/2023 16:00 | FT | GOŠK Kaštel Gomilica | 1-4 | Neretva Metković | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Junak | 1-0 | Uskok Klis | |||
21/10/2023 16:00 | FT | GOŠK Dubrovnik | 0-1 | Omiš | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Hrvatski vitez | 1-0 | HNK Zadar | |||
Italy - Serie C - Girone A ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Albinoleffe | 0-0 | Alessandria | |||
21/10/2023 21:45 | FT | Arzignano Valchiampo | 1-2 | Padova | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Mantova | 2-1 | Novara | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Lumezzane | 1-3 | Giana Erminio | |||
21/10/2023 17:15 | FT | PRO Vercelli | 1-0 | Pergolettese | |||
21/10/2023 17:15 | FT | Renate | 1-2 | Pro Patria | |||
Italy - Serie C - Girone C ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:45 | FT | Turris | 1-2 | Juve Stabia | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Audace Cerignola | 2-0 | Latina | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Crotone | 2-1 | Foggia | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Giugliano | 0-0 | Potenza | |||
21/10/2023 19:30 | FT | Sorrento | 0-1 | Benevento | |||
Portugal - Taça de Portugal ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 22:45 | FT | CD Olivais e Moscavide | 1-3 | Sporting CP | |||
21/10/2023 22:00 | FT | Academico Viseu | 1-3 | União de Leiria | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Felgueiras 1932 | 1-3 | Arouca | |||
21/10/2023 19:00 | AET | Leixoes | 1-1 | Vitoria Setubal | |||
21/10/2023 18:30 | AET | Atlético Malveira | 1-1 | AD Marco 09 | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Rabo Peixe | 0-2 | Casa Pia | |||
21/10/2023 17:30 | FT | Vila Meã | 0-1 | Estrela | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Atlético CP | 0-1 | Vizela | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Nacional | 6-1 | Mirandela | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Paredes | 2-1 | Moreirense | |||
21/10/2023 14:00 | AET | Santa Clara | 2-0 | Vianense | |||
Bhutan - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 12:00 | FT | RTC | 1-2 | Thimphu City | |||
Tanzania - Ligi kuu Bara ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Namungo | 2-3 | Singida Big Stars | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Ihefu | 0-0 | Coastal Union | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Geita Gold | 2-2 | Dodoma Jiji | |||
San-Marino - Campionato ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:15 | FT | Tre Penne | 3-2 | Pennarossa | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Domagnano | 1-0 | Libertas | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Cosmos | 1-1 | La Fiorita | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Fiorentino | 0-1 | Juvenes / Dogana | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 13 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Balsicas Atlético | 3-1 | Plus Ultra | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Montecasillas | 2-1 | El Palmar | |||
Kosovo - Superliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Gjilani | 1-0 | Fushë Kosova | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Feronikeli | 0-0 | Prishtina | |||
Albania - Superliga ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Skenderbeu Korce | 0-2 | Vllaznia Shkodër | |||
Andorra - 1a Divisió ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Atlètic Amèrica | 1-3 | Pas de la Casa | |||
Jordan - Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Al Hussein | 4-0 | Al Yarmouk | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Al Ahli | 0-1 | Ma'an | |||
21/10/2023 16:00 | PEN | Al Jalil | 0-0 PS : 0-1 |
Aqaba | |||
Romania - Liga 1 Feminin ( League ) | |||||||
21/10/2023 11:30 | FT | Olimpia Cluj | 0-0 | SSU Poli Timişoara W | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Ladies Târgu Mureş W | 0-4 | Universitatea Alexandria W | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Banat Girls W | 0-3 | Farul Constanţa W | |||
Spain - Tercera División RFEF - Group 16 ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Peña Balsamaiso | 1-1 | Haro Deportivo | |||
Albania - 1st Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Flamurtari | 2-1 | AF Elbasani | |||
Romania - Liga III - Serie 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | CSM FC Vaslui | 2-2 | FC Bacau | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Şomuz Fălticeni | 1-1 | Bucovina Rădăuţi | |||
21/10/2023 15:00 | CANC | Stiinta Miroslava | - | Viitorul Darabani | |||
21/10/2023 15:00 | FT | CSM Bacău | 3-0 | Rapid Brodoc | |||
Romania - Liga III - Serie 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Hamangia Baia | 2-1 | Focşani | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Viitorul Şuţeşti | 2-3 | Unirea Braniştea | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Voința Limpeziș | 2-2 | Viitorul Ianca | |||
Romania - Liga III - Serie 3 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Recolta Gheorghe Doja | 4-2 | Agricola Borcea | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Gloria Albeşti | 3-1 | Înainte Modelu | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Voluntari II | 2-4 | Axiopolis | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Progresul Fundulea | 0-2 | CS Afumati | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Gloria Băneasa | 3-2 | Dunarea Calarasi | |||
Romania - Liga III - Serie 4 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Dunărea 2020 Giurgiu | 4-2 | Tricolorul Breaza | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Popești-Leordeni | 1-1 | Blejoi | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Păuleşti | 1-0 | Pucioasa | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Flacăra Moreni | 1-4 | CS Dinamo București | |||
Romania - Liga III - Serie 5 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Târgu Secuiesc | 0-3 | Olimpic Cetate | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Ciucaş Tărlungeni | 2-1 | Brașov Steagul Renaște | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Municipal Braşov | 0-5 | Kids Tâmpa Braşov | |||
Romania - Liga III - Serie 6 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Cozia Călimăneşti | 0-0 | Viitorul Dăești | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Petrolul Potcoava | 0-3 | Vediţa Coloneşti | |||
Romania - Liga III - Serie 7 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Filiaşi | 3-0 | Phoenix Buziaș | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Cetate Deva | 3-1 | Gilortul | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Viitorul Şimian | 8-2 | Turceni | |||
Romania - Liga III - Serie 8 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Gloria Lunca Teuz Cermei | 1-2 | Avântul Periam | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Progresul Pecica | 2-2 | Bihor Oradea | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Peciu Nou | 3-1 | FC Politehnica Timisoara | |||
Romania - Liga III - Serie 9 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Industria Galda de Jos | 2-2 | ACS Târgu Mureș 1898 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Unirea Ungheni | 2-2 | ACS Mediaş 2022 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Unirea Alba Iulia | 2-1 | Metalurgistul Cugir | |||
Romania - Liga III - Serie 10 ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Victoria Carei | 3-4 | Sighetu Marmaţiei | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Crişul Sântandrei | 7-1 | Olimpia MCMXXI | |||
Hong Kong - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 10:00 | FT | Wofoo Tai Po | 1-0 | Southern District | |||
Morocco - Botola 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 20:00 | FT | Chabab Atl. Khenifra | 0-1 | Chabab Ben Guerir | |||
21/10/2023 18:00 | FT | El Massira | 0-2 | Kawkab Marrakech | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Racing de Casablanca | 2-2 | Wydad Fès | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Stade Marocain | 1-0 | Olympique Khouribga | |||
Eswatini - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Royal Leopards | 1-1 | Mbabane Swallows | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Nsingizini Hotspurs | 1-0 | Young Buffaloes | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Illovo | 1-0 | Highlanders | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Madlenya | 4-1 | Manzini Sea Birds | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Manzini Wanderers | 2-1 | Ezulwini United | |||
Kenya - Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Mombasa Elite | 0-1 | Darajani Gogo | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Migori Youth | 1-1 | Nairobi United | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Mathare United | 2-0 | Mara Sugar | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Gusii | 2-0 | Naivas | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Luanda Villa | 1-1 | Kajiado | |||
Ethiopia - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Awassa Kenema | 0-0 | Dire Dawa Kenema | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Mekelakeya | 1-1 | Ethiopia Nigd Bank | |||
Croatia - Second NL ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Karlovac 1919 | 1-1 | Kustosija | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Grobničan Čavle | 1-1 | Opatija | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Dugo Selo | 1-2 | Mladost Ždralovi | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Trnje | 0-2 | Križevci | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Krk | 1-2 | Marsonia | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Hrvace | 6-0 | Belišće | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Bjelovar | 1-1 | Jadran Poreč | |||
South-Africa - 1st Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Magesi | 0-0 | Platinum City Rovers | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Marumo Gallants | 1-1 | Upington City | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Pretoria Callies | 0-1 | Orbit College | |||
Iran - Azadegan League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Khalij Fars | 1-1 | Naft Gachsaran | |||
21/10/2023 16:15 | FT | Ario Eslamshahr | 1-2 | Mes Kerman | |||
21/10/2023 16:15 | FT | Darya Babol | 2-2 | Fajr Sepasi | |||
21/10/2023 15:30 | FT | Kheybar Khorramabad | 5-1 | Khooshe Talaee Saveh | |||
21/10/2023 14:45 | FT | Shahrdari Astara | 1-1 | Saipa | |||
Uganda - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | URA | 1-0 | Wakiso Giants | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Express | 1-0 | Bright Stars | |||
Greece - Gamma Ethniki - Group 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | Nestos Chrisoupolis | 4-1 | PAO Kristoni | |||
Argentina - Copa de la Liga Profesional ( League ) | |||||||
21/10/2023 03:30 | FT | Boca Juniors | 2-1 | Union Santa Fe | |||
21/10/2023 01:00 | FT | Talleres Cordoba | 1-1 | Arsenal Sarandi | |||
21/10/2023 01:00 | FT | Huracan | 1-3 | Instituto Cordoba | |||
Bolivia - Nacional B ( League ) | |||||||
21/10/2023 22:00 | FT | Nacional Sucre | 1-2 | Hiska Nacional | |||
21/10/2023 20:00 | FT | Pasión Celeste | 2-1 | Torre Fuerte | |||
Australia - A-League Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 08:00 | FT | Brisbane Roar FC W | 1-0 | Sydney FC W | |||
21/10/2023 06:45 | FT | Melbourne City W | 2-1 | Canberra United W | |||
Australia - A-League ( League ) | |||||||
21/10/2023 11:45 | FT | Sydney | 0-2 | Melbourne Victory | |||
21/10/2023 09:30 | FT | Melbourne City | 1-2 | Western United | |||
21/10/2023 07:30 | FT | Macarthur | 1-1 | Brisbane Roar | |||
United-Arab-Emirates - Division 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:10 | FT | Al-Dhafra | 3-2 | Masfut | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Gulf Heroes | 1-1 | Al Fujairah SC | |||
21/10/2023 15:55 | FT | Al Urooba | 0-0 | Dibba Al-Fujairah | |||
Brazil - Copa Santa Catarina ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 21:30 | FT | Figueirense | 2-2 | Marcílio Dias | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Nação | 2-0 | Concórdia | |||
Liberia - LFA First Division ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | - | BEA Mountain | - | Kallon Liberia | |||
South-Africa - Diski Challenge ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Cape Town Spurs U23 | 1-0 | Golden Arrows U23 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Swallows U23 | 1-1 | Kaizer Chiefs U23 | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Chippa United U23 | 2-0 | Royal AM U23 | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Mamelodi Sundowns U23 | 5-2 | Polokwane City U23 | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Orlando Pirates U23 | 1-1 | Sekhukhune United U23 | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Richards Bay U23 | 1-2 | Stellenbosch U23 | |||
Italy - Campionato Primavera - 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Alessandria U19 | 1-0 | Venezia U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Cittadella U19 | 1-4 | Cremonese U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Como U19 | 2-2 | Padova U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | FeralpiSalò U19 | 0-1 | AlbinoLeffe U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Vicenza U19 | 2-2 | Reggiana U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Renate U19 | 1-0 | Sudtirol U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | SPAL U19 | 4-1 | Brescia U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Benevento U19 | 1-2 | Pescara U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Cosenza U19 | 1-0 | Virtus Entella U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Napoli U19 | 1-0 | Bari U19 | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Ternana U19 | 1-1 | Cesena U19 | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Ascoli U19 | 3-0 | Salernitana U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Parma U19 | 4-0 | Udinese U19 | |||
21/10/2023 12:30 | FT | Perugia U19 | 3-0 | Palermo U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Crotone U19 | 0-3 | Pisa U19 | |||
21/10/2023 12:00 | FT | Spezia U19 | 3-0 | Monopoli U19 | |||
India - Indian Super League ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:30 | FT | Kerala Blasters | 1-1 | NorthEast United | |||
21/10/2023 15:00 | FT | East Bengal | 1-2 | Goa | |||
Indonesia - Liga 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Persiraja Banda Aceh | 1-0 | Semen Padang | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Malut United | 1-1 | Putra Sinar Giri | |||
21/10/2023 11:00 | FT | PSCS Cilacap | 1-3 | Persegres Gresik United | |||
Italy - Serie A Women ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Sassuolo W | 1-2 | Como W | |||
21/10/2023 13:30 | FT | Inter Milano W | 2-0 | Napoli W | |||
Egypt - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Enppi | 3-1 | National Bank of Egypt | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Zamalek SC | 5-1 | Smouha SC | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Baladiyyat Al Mehalla | 2-2 | Al Ittihad | |||
Greece - Super League 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:00 | FT | PAOK II | 0-0 | Aiolikos | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Ionikos | 1-0 | Tilikratis | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Kallithea | 1-0 | Giouchtas | |||
New-Zealand - National League - National ( League ) | |||||||
21/10/2023 05:00 | FT | Auckland United | 1-3 | Wellington Olympic | |||
21/10/2023 02:00 | FT | Cashmere Technical | 2-1 | Wellington Phoenix II | |||
21/10/2023 02:00 | FT | Christchurch United | 3-0 | Petone | |||
Singapore - Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 13:00 | FT | Hougang United | 3-2 | Balestier Khalsa | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Home United | 4-1 | Tanjong Pagar | |||
Albania - 2nd Division - Group A ( League ) | |||||||
21/10/2023 15:00 | FT | Adriatiku | 0-5 | Valbona | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Gramshi | 2-1 | Shënkolli | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Besëlidhja Lezhë | 3-1 | Naftëtari Kuçovë | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Veleçiku Koplik | 3-4 | Iliria Fushë-Krujë | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Tërbuni Pukë | 2-0 | Albanët | |||
21/10/2023 15:00 | FT | Sopoti Librazhd | 5-0 | Murlani | |||
Peru - Copa Perú ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 23:30 | PEN | Diablos Rojos Huancav. | 3-1 PS : 1-0 |
Alianza Pisco | |||
21/10/2023 23:00 | FT | Defensor Porvenir | 7-2 | Star Ancash | |||
21/10/2023 23:00 | FT | FBC Club Aurora | 3-2 | Maristas | |||
21/10/2023 21:00 | FT | Union Tarapoto | 1-0 | Independiente Huachog | |||
Portugal - Júniores U19 ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | FT | Beira Mar U19 | 1-0 | Alverca U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Pacos Ferreira U19 | 4-0 | Maritimo U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Lusitania FC U19 | 2-1 | Rio Ave U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Chaves U19 | 2-4 | Sporting Braga U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Vitoria Guimaraes U19 | 1-2 | Gil Vicente U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Boavista U19 | 1-1 | Vizela U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Academico Viseu U19 | 0-1 | Sporting CP U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Estoril U19 | 2-0 | Vitoria Setubal U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Benfica U19 | 5-0 | SC Farense U19 | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Torreense U19 | 0-1 | Belenenses U19 | |||
21/10/2023 14:00 | FT | Lusitânia U19 | 1-2 | Academica U19 | |||
21/10/2023 13:00 | FT | Porto U19 | 1-3 | Famalicão U19 | |||
Bermuda - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 02:00 | FT | Devonshire Cougars | 1-2 | North Village Rams | |||
Aruba - Division di Honor ( League ) | |||||||
21/10/2023 03:00 | FT | Estrella | 1-7 | Dakota | |||
World - CONMEBOL Libertadores Femenina ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 23:30 | FT | Atlético Nacional W | 3-2 | Internacional RS W | |||
Bahrain - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Al Najma | 2-1 | East Riffa | |||
Tunisia - Ligue 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 16:30 | FT | Ariana | 2-1 | CS Tabarka | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Sporting Ben Arous | 0-1 | Jeunesse Sportive Omrane | |||
21/10/2023 16:30 | FT | CS Hammam-Lif | 2-1 | Radès | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Korba | 1-1 | JS Kairouanaise | |||
21/10/2023 16:30 | FT | Jendouba Sport | 3-0 | M'saken | |||
21/10/2023 16:30 | FT | ES Hammam-Sousse | 1-0 | Kalaâ Sport | |||
Cameroon - Elite One ( League ) | |||||||
21/10/2023 17:00 | PST | Victoria United | - | APEJES Academy | |||
Botswana - Premier League ( League ) | |||||||
21/10/2023 19:00 | FT | Police XI | 1-1 | TAFIC | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Orapa United | 1-0 | Sua Flamingoes | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Gaborone United | 2-0 | VTM | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Matebele | 2-1 | Galaxy | |||
21/10/2023 17:00 | FT | Township Rollers | 5-0 | Holy Ghost | |||
Vietnam - V.League 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 14:00 | FT | Thanh Hóa | 2-2 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | |||
Vietnam - V.League 2 ( League ) | |||||||
21/10/2023 13:00 | FT | Da Nang | 2-0 | Bóng đá Huế | |||
21/10/2023 12:00 | CANC | Binh Thuan | - | Pho Hien | |||
21/10/2023 11:00 | FT | Hòa Bình | 1-1 | Bình Phước | |||
Ivory Coast - Ligue 1 ( League ) | |||||||
21/10/2023 21:00 | FT | Korhogo | 0-2 | Denguélé | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Bouaké | 2-4 | AFAD | |||
21/10/2023 18:30 | FT | Mouna | 2-3 | ASEC Mimosas | |||
Oman - Sultan Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 19:30 | FT | Al-Rustaq | 0-1 | Ibri | |||
21/10/2023 16:10 | AET | Dhofar | 2-1 | Saham | |||
21/10/2023 15:50 | FT | Al Taleea | 1-5 | Al Nasr | |||
Nigeria - NPFL ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | PST | Lobi Stars | - | Abia Warriors | |||
21/10/2023 18:00 | FT | Niger Tornadoes | 1-0 | Bayelsa United | |||
Benin - Championnat National ( League ) | |||||||
21/10/2023 18:00 | - | Dynamo Abomey | - | Loto Popo | |||
World - African Football League ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 18:30 | FT | Petro de Luanda | 0-2 | Mamelodi Sundowns | |||
Hong Kong - FA Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 10:00 | FT | North District | 1-4 | Warriors | |||
Curaçao - Curaçao Sekshon Pagá ( League ) | |||||||
21/10/2023 03:00 | FT | Scherpenheuvel | 2-0 | Centro Barber | |||
South-Africa - League Cup ( Cup ) | |||||||
21/10/2023 21:15 | FT | Sekhukhune United | 1-0 | Royal AM | |||
21/10/2023 19:00 | FT | Kaizer Chiefs | 0-1 | Amazulu | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Golden Arrows | 3-1 | Cape Town City | |||
21/10/2023 16:00 | FT | Chippa United | 1-2 | Stellenbosch |