Mestni Štadion Fazanerija | |
---|---|
Address | Kopališka ulica 45 Murska Sobota |
Mestni Štadion Fazanerija Map
Mestni Štadion Fazanerija, Kopališka ulica 45, Murska Sobota |
|
City | Murska Sobota |
Country | Slovenia |
Surface | Natural Grass Field |
Capacity | 5400 |
Team | Foundation Year |
---|---|
Mura | 2012 |
Time | Status | Home | Score | Away | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
20/07/2024 21:15 | FT | Mura | 1-0 | Nafta | |||
World - UEFA Championship - Women - Qualification ( Cup ) | |||||||
31/05/2024 19:00 | FT | Slovenia W | 6-0 | Latvia W | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
18/05/2024 16:00 | FT | Mura | 1-2 | Rogaška | |||
29/04/2024 18:30 | FT | Mura | 3-1 | Aluminij | |||
Slovenia - Cup ( Cup ) | |||||||
25/04/2024 21:00 | PEN | Mura | 2-2 PS : 4-5 |
Rogaška | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
14/04/2024 18:30 | FT | Mura | 1-1 | Koper | |||
06/04/2024 21:15 | FT | Mura | 1-3 | Celje | |||
World - UEFA U21 Championship - Qualification ( Cup ) | |||||||
22/03/2024 20:00 | FT | Slovenia U21 | 3-0 | Bosnia-Herzegovina U21 | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
13/03/2024 16:45 | FT | Mura | 1-2 | Bravo | |||
10/03/2024 17:00 | FT | Mura | 1-1 | Olimpija Ljubljana | |||
25/02/2024 19:30 | FT | Mura | 0-0 | Radomlje | |||
18/02/2024 17:00 | PST | Mura | - | Maribor | |||
10/12/2023 19:30 | FT | Mura | 1-0 | NK Domzale | |||
07/12/2023 17:00 | FT | Mura | 3-1 | Rogaška | |||
26/11/2023 17:00 | FT | Mura | 0-0 | Maribor | |||
04/11/2023 17:00 | FT | Mura | 1-0 | Aluminij | |||
World - UEFA Nations League - Women ( Cup ) | |||||||
31/10/2023 19:30 | FT | Slovenia W | 0-0 | Belarus W | |||
World - UEFA U21 Championship - Qualification ( Cup ) | |||||||
17/10/2023 19:00 | FT | Slovenia U21 | 1-0 | Austria U21 | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
30/09/2023 21:15 | FT | Mura | 0-2 | Celje | |||
16/09/2023 18:30 | FT | Mura | 1-1 | Bravo | |||
World - UEFA Champions League Women ( Cup ) | |||||||
09/09/2023 17:30 | FT | Apollon Limassol W | 3-0 | Nike | |||
06/09/2023 17:30 | PEN | ŽNK Mura | 0-0 PS : 4-5 |
Nike | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
03/09/2023 21:15 | FT | Mura | 1-3 | Olimpija Ljubljana | |||
19/08/2023 18:30 | FT | Mura | 0-2 | Radomlje | |||
22/07/2023 18:30 | FT | Mura | 2-3 | NK Domzale | |||
World - Friendlies Clubs ( Cup ) | |||||||
14/07/2023 19:00 | FT | Mura | 1-2 | Vojvodina | |||
13/07/2023 19:00 | FT | TSC Backa Topola | 1-2 | Kisvarda FC | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
13/05/2023 16:00 | FT | Mura | 4-2 | Gorica | |||
29/04/2023 18:30 | FT | Mura | 0-1 | Bravo | |||
15/04/2023 16:00 | FT | Mura | 1-1 | Radomlje | |||
10/04/2023 18:30 | FT | Mura | 0-2 | Celje | |||
19/03/2023 19:30 | FT | Mura | 2-1 | Olimpija Ljubljana | |||
16/03/2023 19:30 | FT | Mura | 1-2 | Koper | |||
05/03/2023 17:00 | FT | Mura | 2-1 | Maribor | |||
21/02/2023 19:30 | FT | Mura | 2-2 | Tabor Sežana | |||
12/12/2022 19:30 | FT | Mura | 0-1 | NK Domzale | |||
13/11/2022 19:30 | FT | Mura | 2-0 | Gorica | |||
02/11/2022 18:45 | FT | Mura | 1-0 | Bravo | |||
16/10/2022 18:30 | FT | Mura | 3-0 | Radomlje | |||
09/10/2022 21:15 | FT | Mura | 3-1 | Celje | |||
17/09/2022 21:15 | FT | Mura | 2-3 | Olimpija Ljubljana | |||
11/09/2022 18:30 | FT | Mura | 2-1 | Koper | |||
28/08/2022 18:30 | FT | Mura | 0-1 | Maribor | |||
World - UEFA Champions League Women ( Cup ) | |||||||
21/08/2022 18:30 | FT | Valur W | 3-0 | Shelbourne W | |||
18/08/2022 18:30 | FT | Pomurje | 0-1 | Shelbourne W | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
13/08/2022 18:30 | FT | Mura | 2-2 | Tabor Sežana | |||
World - UEFA Europa Conference League ( Cup ) | |||||||
28/07/2022 21:00 | PEN | Mura | 0-0 PS : 5-6 |
St Patrick's Athl. | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
24/07/2022 21:15 | FT | Mura | 4-3 | NK Domzale | |||
World - UEFA Europa Conference League ( Cup ) | |||||||
14/07/2022 21:00 | FT | Mura | 2-1 | Sfîntul Gheorghe | |||
Slovenia - 1. SNL ( League ) | |||||||
22/05/2022 18:30 | FT | Mura | 1-3 | Maribor | |||
08/05/2022 18:30 | FT | Mura | 3-1 | NK Domzale | |||
18/04/2022 18:30 | FT | Mura | 3-0 | Aluminij | |||
03/04/2022 18:30 | FT | Mura | 1-2 | Koper | |||
10/03/2022 19:30 | FT | Mura | 3-2 | Olimpija Ljubljana | |||
02/03/2022 19:30 | FT | Mura | 3-2 | Celje | |||
27/02/2022 17:00 | FT | Mura | 0-2 | Radomlje | |||
13/02/2022 17:00 | FT | Mura | 2-2 | Bravo | |||
04/12/2021 19:00 | FT | Mura | 1-0 | Tabor Sežana | |||
28/11/2021 22:15 | FT | Mura | 3-1 | Maribor | |||
07/11/2021 22:15 | FT | Mura | 1-1 | NK Domzale |